Leon Cupra R ST İnanılmaz Teknik Özellikleriyle Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!

Leon Cupra ST Yorumlar

+Cupra R ST İnanılmaz Teknik Özellikleriyle Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor! Leon Cupra ST Yorumlar

Araba Dergileri, Araba Haberleri, Araba Yenilikleri, Cupra Haberleri, Cupra Yorumları, Leon Cupra R ST Yorumları, Leon Cupra R ST Teknik özellikleri gibi bilgiler haberimizde.

Araba Habercisi Dergisi

Youtube.com/msemedya

Ateşli bir otomobil hayali kuranları buraya alayım. Leon Cupra R ST sunduklarıyla kanı kaynatan, dişleri uzatan bir otomobil olarak karşıma çıktı.

Leon Cupra R ST Tasarım

Hepimizin bildiği gibi Cupra artık başlı başına bir marka. Seat ile anılmayı bir kenara bıraktılar ve yollarda kendi isimleriyle boy gösteriyorlar.

Cupra R ST tasarım konusunda rakiplerine göre biraz daha düz çizgileri kullanmayı seçerek Leon ile çok belirgin farklılıklar göstermiyor. Elbette meraklı gözler onun ateşli bir araba olduğunu hemen anlıyor. Yüz tasarımındaki belirgin hava girişleri, karartılmış havalandırma ızgarasındaki R logosu onu hemen ele veriyor.

Leon Cupra R ST Teknik Özellikler

Leon Cupra R ST teknik veriler konusundaysa son derece güçlü. Motor kaputunun altında 2.0 litrelik 4 silindirli TSI ünite yatıyor. Bu motor seçeneği 300 beygir güç ve 400 Nm tork üretiyor. Hatta Leon Cupra R ST‘nin bir sürprizi de var. Limitli sayıda bu motor seçeneğinin 370 beygir güç üreten bir versiyonu daha bulunuyor.

Maksimum hızı sınırlandırılmış bir şekilde 250 km/s olan Leon Cupra R ST‘nin 0-100 km/s hızlanması içinse 4.9 saniye gibi son derece iddialı bir süre açıklanıyor.

Yeni Leon Cupra R ST İngiltere’de 37 bin 975 Sterlin etiketle satışa sunuldu.

 

Leon CUPRA R ST TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor
Silindir/Supap
Motor Hacmi
Çap*Strok
Kompresyon oranı
Tork
Son Hız

0-100 km/s

2.0 TSI 300 HP DSG7 4Drive
4/16
1,984 cc
82.5 x 92.8
9.3
400 Nm
250 km/s

4.9 sn

[irp posts=”3002″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz”]

Leon Cupra ST Yorumlar

Araba Habercisi Murat Tosun

Turkcell Dergilik Uygulamasını İndir Araba Habercisi’ni Neredeyse Tüm Paketlerden Ücretsiz Oku!

Leon Cupra ST Yorumlar, Hot hatch Arabalar, Ateşli Arabalar, Araba Dergileri, Araba Haberleri, Araba Yenilikleri, Sahibinden Araba, Kullanılmış Araba

Leon Cupra ST Yorumlar, Hot hatch Arabalar, Ateşli Arabalar, Araba Dergileri, Araba Haberleri, Araba Yenilikleri, Sahibinden Araba, Kullanılmış Araba
Leon Cupra ST Yorumlar

Youtube Murat Tosun