Lexus Otomobil Güvenilirlik Araştırması sonuçlarında 29 markayı geçti

Lexus, sıra dışı tasarımın yanında kalitesi ve güvenilirliğiyle de öne çıkmaya devam ediyor. Lexus, önde gelen araştırma kuruluşu Consumer Reports’un 2018 Otomobil Güvenilirlik Araştırması sonuçlarına göre 29 markadan araçların analiz edildiği araştırmada ilk sırayı almayı başardı. Lexus Consumer Reports araba habercisi

En yüksek ortalama puanı elde eden Lexus, böylece lüks bir aracın aynı zamanda ne kadar dayanıklı ve güvenilir olabileceğini bir kez daha kanıtladı. Lexus, yüksek kaliteye sahip işçiliği, düşük tüketime sahip verimli hibrit motorlarıyla başarısının altını bir kez daha çizdi.

Gerçek kişilerin sonucu

Araştırmada, gerçek kullanıcılardan sağlanan verilerden yararlanıldı ve böylece yeni araç satın almak isteyen kullanıcılara önemli tavsiyelerde bulunuldu. Bu kapsamlı araştırmada tüm Lexus modelleri, ortalamanın üzerinde puan alarak öne çıktı. Lexus modelleri, Tüketici Raporları’nda konfor seviyesi, düşük tüketimi, verimli performansı, düşük kullanım maliyeti, işçilik kalitesi ve sessiz kabinleriyle beğeni topladı.

[irp posts=”1539″ name=”Honda Civic Sedan için 50 bin TL’ye faizsiz kredi”]

Lexus Consumer Reports araba habercisi

Araba Habercisi Murat Tosun

Honda Civic Sedan için 50 bin TL’ye faizsiz kredi

Youtube Murat Tosun