Eşsiz İç Mekana Sahip Denen Maserati Levante Zegna PELLETESSUTA’yı Gördünüz Mü?

Maserati Levante PELLETESSUTA Zegna

Maserati Levante Zegna PELLETESSUTA Modelini Gördünüz Mü? Yok Böyle Güzellik! Maserati Levante Zegna PELLETESSUTA

Araba Dergisi, Araba Haber, Araba Test, Araba Yorum, Araba Sürüş, Otomobil Dergisi, Otomobil Haber, Maserati Haber, Maserati Yorum, Maserati Yenilik

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

New York Otomobil Fuarı için ortaya çıkan Maserati Levante’nin bambaşka bir karakteri bürünmüş hali Zegna PELLETESSUTA müthiş görünmüyor mu? Sizi bilmiyorum ama ben bu arabanın tasarımını seviyorum. Bu haliyle ise sevgim daha da arttı. Bu araba için 17 Nisan’da New York Otomobil Fuarı’nda bir dünya prömiyeri olacak. Tüm detaylarını o zaman öğrenmiş olacağım ama sadece fotoğrafı bile beni etkilemeye yetti. Dört tekerlekten çekişli ve Ferrari tarafından geliştirilen ve üretilen ikiz turbo V6 ve V8 motorla satışa sunulacak. Eşsiz denilen iç mekan sadece bu araçta kullanılacak. Henüz fotoğraf yok.

Maserati Şangay Otomobil Fuarı

Maserati Asya’nın en önemli otomobil fuarı olan Şangay Otomobil Fuarı’nda SUV modeli Levante’yi, amiral gemisi Quattroporte’yi ve spor sedan modeli Ghibli’yi görücüye çıkarıyor. Maserati Quattroporte GranLusso Zegna

Ünlü tasarımcı Ermenegildo Zegna tarafından dizayn edilen ve Zegna PELLETESSUTA markasıyla iç mekanı özelleştirilen Quattroporte GranLusso’nun da lansmanı yapılacak.

Maserati modellerindeki İtalyan tarzını De Castelli ve Giorgetti ile görüyorduk. Ermenegildo Zegna ile de uzun dönemli bir anlaşma yapan Maserati, İtalyan tasarımındaki kusursuzluğu modellerinde sergilemeyi planlıyor.

Maserati standını ziyaret edenler, Blu Sofisticato adını verdiği artık klasikleşmiş Maserati Mavisini siyah iç mekan ve özel Pelletessuta döşemelerle oldukça güzel ve premium görüntüdeki bir Quattroporte S Q4 GranLusso ile karşılaşacaklar. 21 inçlik Atlante jantların yer aldığı modelde mavi kaliper kapakları da sportif detaylar olarak göze çarpıyor. Markanın amiral gemisi Quattroporte 1963 yılından beri üretilmekte.

Maserati’nin SUV segmentindeki temsilcisi Levante GranLusso ise krom efektlerin iç mekanda hakim olduğu ve 21 inçlik Helios jantların siyah kaliper kapaklarla dizayn edildiği bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Pieno Fiore deri döşemesiyle de yumuşak ve konforlu bir hissi yıllar geçtikçe sunabileceği iddiasında.

Ghibli GranLusso modelinde ise klasik Maserati mavisi Blu Nobile, iç mekanda gri kontrastların kullanıldığı ve Pieno Fiore deriyle kombine edilmiş. Tavan döşemesinde Alcantara döşeme kullanılan modelde, 20 inçlik Teseo jantlara yer verilmiş.

Maserati modellerindeki GranLusso serisi Ermenegildo Zegna ipekleri kullanılmış, konsolda ahşap detaylarla ve Pieno Fiore deri döşemelerle oldukça sofistike hale getirilmiş. Standart olarak sunulan Harman Kardon ses sistemi, vakumlu kapılar da premium havayı destekleyen ögeler olarak dikkat çekiyor.

Maserati Levante Zegna PELLETESSUTA

Araba Habercisi Dergisi

Maserati Quattroporte GranLusso Zegna, Araba Dergisi, Araba Haber, Araba Test, Araba Sürüş, Araba Yorum, Otomobil Dergisi, Kullanılmış Araba

Etiketler:, , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
21 shares