Mercedes Benz Türk çalışanları yerinde aşı uygulamasıyla COVID-19’a karşı aşılandı!

Mercedes Benz Türk Covid 19.
Mercedes Benz Türk Covid 19.

Mercedes Benz Türk çalışanları yerinde aşı uygulamasıyla COVID-19’a karşı aşılandı! Mercedes Benz Türk Covid 19.

Instagram Hesabım

Türkiye’deki faaliyetlerine 1967 yılında başlayan ve bugün ülkenin en büyük yabancı sermayeli şirketlerinden biri olarak, aynı zamanda Daimler AG üretim ağının ayrılmaz bir parçası konumundaki Mercedes-Benz Türk; çalışanlarının sağlığını korumak için çalışmalara devam ediyor.

Mercedes-Benz Türk, Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan mobil ekiplerce yerinde aşı uygulaması ile çalışanlarının COVID-19’a karşı aşılanmasını sağladı. Esenyurt İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda gerçekleşen aşı çalışmasında görevi sebebiyle iş yerinde bulunan ve aşı olmak isteyen tüm beyaz yaka, mavi yaka ve taşeron çalışanları aşılandı. Toplamda 1000’e yakın çalışan bu uygulamadan yararlandı.

Tercihe bağlı olarak Biontech ya da Sinovac aşıları ile 23 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen aşılama çalışmasının hızlı ve konforlu olabilmesi için öncelikle çalışanlardan aşı onamlarını SMS ve e-nabız sistemleri üzerinden vermesi talep edildi. Aşılama için onay veren çalışanlar belirlenen düzen ile aşılandı. Ayrıca alınan önlemler kapsamında ambulans ve acil müdahale sağlık ekipleri aşı takibi ve kontrolü amacıyla hazır olarak uygulama alanında bulundular.
Çalışanlar tarafından gösterilen yüksek ilgi nedeniyle aşılama çalışmasına önümüzdeki hafta da devam edilmesi planlanıyor.

Milyon TV’de yayınlanan Otomobil Habercisi ile pazar günleri saat 13.00’te evlerinize konuk oluyoruz!

Araba Habercisi Dergisi’nin Temmuz 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Temmuz 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 30. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 30. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Temmuz 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Mercedes Benz Türk Covid 19.

Mercedes Benz Türk Covid 19.

Mercedes Benz Türk Covid 19.

Hyundai Tucson Araba Habercisi