Motosiklet Tutkunlarının Buluşma Noktası Motoplex İstanbul Açıldı

Motoplex İstanbul Açıldı

Motosiklet tutkunlarının buluşma ve eğitim noktası olarak geliştirilen, dünya üzerinde de toplamda 300’den fazla noktada bulunan Motoplex konsepti, Türkiye’de ilk kez İstanbul Kadıköy’de kapılarını açtı. Motoplex İstanbul Açıldı.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Piaggio Grup Markaları Vespa, Aprilia, Moto Guzzi ve Piaggio için özel olarak geliştirilen ve motosiklet dünyasına yepyeni bir heyecan getirmeye hazırlanan Motoplex İstanbul’un açılışına iş ve sanat dünyasının yanı sıra cemiyet hayatından da önemli isimler katıldı.

Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan

Açılış konuşmasını yapan Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan, “Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde güvenli motosiklet sürüş teknikleri sunacağımız Motoplex İstanbul, dostlarınızla, sevdiklerinizle buluşmak için sabırsızlanacağınız bir cazibe merkezi olacak. Tüm motosiklet tutkunlarını Motoplex İstanbul’a bekliyoruz” dedi.

Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye Distribütörü Trend Motosiklet, motosiklet tutkunları için özel olarak tasarlanan Motoplex İstanbul’un kapılarını İstanbul Kadıköy Koşuyolu’nda açtı. Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa; Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı ile Piaggio Grup Başkan Yardımcısı Massimiliano Gerbi ve Piaggio Grubu’nun üst düzey yöneticilerinin yanı sıra; İlker Ayrık, Yosi Mizrahi, Yağmur Atacan gibi sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda önemli isim katıldı.

[irp posts=”2504″ name=”Yeni Porsche 911’in Cabriolet Versiyonu Açıklandı”]

Motoplex İstanbul’da Neler Var

Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan, bir ilke imza atarak aynı çatı altında “yeni ve devrimci bir perakende konsepti” oluşturmak, Piaggio’nun yeni dünyasına adım atmak, yalnızca bir kerelik ziyaret için değil, yeniden gelme isteği uyandırmak için, buluşma, öğrenme ve yeni keşifler gerçekleştirmek adına Motoplex İstanbul’u hayata geçirmeye karar verdiklerini vurguladı.

“Motoplex İstanbul, Vespa’dan Piaggio’ya, epik maceracı Moto Guzzi’den adrenalin yükselten Aprilia’ya kadar ayrıştırılan bölümleriyle üst düzey bir perakende tecrübesi sunuyor” ifadelerini kullanan Ümit Karaarslan, “Kendinizi rahat hissedeceğiniz, satın alma keyfinizi doruğa yükselten modeller ve aksesuarlar ile finansal çözümler sunan bu mekân, satış sonrası servis hizmetlerimizin verileceği müşteri memnuniyeti odaklı atölyemize kadar Motoplex markalarımıza uzun dönemli bağlılık yaratacak bir tecrübe sunacak” diye konuştu. Motoplex İstanbul Açıldı

Motoplex İstanbul Güvenli Sürüş Eğitimi

Motoplex İstanbul’da uzman eğitmenler eşliğinde güvenli sürüş tekniklerinin de sunulacağını dile getiren Karaarslan, “Motoplex İstanbul; dostlarınızla, sevdiklerinizle buluşmak için sabırsızlanacağınız bir cazibe merkezi olacak. Hepsi ve daha fazlası için tüm motosiklet tutkunlarını Motoplex İstanbul’a davet ediyoruz” dedi.

Piaggio Grup Başkan Yardımcısı Massimiliano Gerbi ise Motoplex’in Türkiye’deki ilk noktasının açılışı ile ilgili olarak “Yaklaşık olarak 25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteriyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye motosiklet pazarı, hem konumu hem de nüfus yapısı gereği halen gelişime oldukça açık. Geçtiğimiz yıl, bir önceki yıla oranla satışları %20 oranında artıran Trend Motosiklet’i ise kutluyoruz. Avrupa’nın birçok noktasında yer alan Motoplex konseptinin Türkiye’deki ilk şubesi Motoplex İstanbul, motosiklet kültürünü ve eşsiz İtalyan tarzını yakından tanıma fırsatını yakalayabileceğiniz yepyeni bir yaşam konsepti” ifadelerini kullandı.

[irp posts=”2508″ name=”2018 Yılında Türkiye’de Kaç Tane Araba Üretildi?”]

Motoplex İstanbul Açıldı

Araba Habercisi Murat Tosun

Youtube 1 Kadın 1 Erkek Honda CRV Testini İzlediniz mi?

Motoplex İstanbul Açıldı, Motoplex İstanbul Güvenli Sürüş Eğitimi, Trend Motosiklet Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Vespa Nerede Satılıyor, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri, Motosiklet Haberleri, Araba Habercisi Dergisi

Motoplex İstanbul Açıldı
Motoplex İstanbul Açıldı

Youtube Murat Tosun