Yeni Nissan Juke Dizel Motor Olmadan Hibrit ile Geliyor!

2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.

Yeni Nissan Juke, 2020 Nissan Juke, Yeni Juke Yorumları, 2020 Juke Yorumları. Nissan Juke Fiyatları, Nissan Juke ne zaman gelecek, Yeni Juke Kaç Para, 2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.

2020 Nissan Juke Türkiye’de Ne Zaman Satılacak? Resmi bir açıklama olmasa bile Yeni Juke satın almak isteyenler Eylül ayını bekleyecek. 1.0 litre 115 HP güç üreten benzinli motoru manuel ve otomatik şanzımanla satışa sunan Nissan, bir sürpriz yapacak. Dizel motoru rafa kaldıran Nissan yönetimi resmi açıklamadan uzak dursalar bile Yeni Juke’un hibrit versiyonu için harıl harıl çalışıyorlar. 2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.

Youtube Kanalımız

2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.

Dizel motoru kaldırarak ekonomik tüketim ve daha yüksek performans isteyenlerin hayalleri başka bahara kalmıştı. Ancak yeni bir gelişme ortaya çıktı. Yeni Renault Captur ile kardeş olan Yeni Nissan Juke, hibrit seçeneğiyle ülkemizde satışa sunulacak. 1.0 litre 115 beygir güç üreten motorun verimsiz kalacağını bilen Nissan yönetimi bu konu hakkında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Nissan yönetimi bu konuda bir açıklama yapmaktan kaçınsa bile yeni Nissan Juke özellikle Amerika pazarı için hibrit versiyonu ile başarı arayacak. Aynı durum Türkiye Otomobil Pazarı için de geçerli olacak.

Yeni Nissan Juke Hibrit Özellikleri Neler?

1.6 litrelik benzinli motorla çalışacak olan iki elektrikli motora sahip plug-in hibrit Juke, 150 beygir güç üretiyor. Sadece elektrikli olarak 45 km yol yapıyor. Şarj sırasında pillerin yüzde 80’i 40 dakika olmadan dolmuş olacak.

Yeni Juke Hakkında Hızlı Bilgiler.

Lansman tarihi : Aralık 2019

Baz fiyat : 20.370 Euro İngiltere

Nerede inşa edildi : Sunderland, İngiltere

Ana rakipleri : Renault Captur, Peugeot 2008, VW T-Cross, Seat Arona.

2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.

2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.

2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.

Araba Habercisi Mart 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi ikinci yılın ikinci sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 15. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Araba Habercisi Dergisi’ni okumak için bir diğer adres ise Dijital Basın web sitesi. Her şey yolunda giderse herkese Nisan sayısı itibariyle bir sürprizim olacak.

2020 Nissan Juke Hybrid Geliyor.