Otopratik online araç bakım fiyat teklifi hizmetini hayata geçirdi! Yeni sistem nasıl çalışıyor?

online araç bakım fiyat teklifi
online araç bakım fiyat teklifi

Otopratik online araç bakım fiyat teklifi hizmetini hayata geçirdi! Yeni sistem nasıl çalışıyor? online araç bakım fiyat teklifi.

Instagram Hesabım

Otopratik, “online araç bakım fiyat teklifi” hizmetini hayata geçirdi. Türkiye’de sektörde bir ilk olarak hayata geçen hizmet Otopratik’in yenilenen websitesi otopratik.com.tr üzerinden araç sahiplerine sunuluyor.
Araç sahipleri, kendi araç bilgilerini girerek, anında ve kolayca araçlarının bakım ve onarım fiyatlarını görebiliyor. Her marka ve modeldeki binek araç için kullanılabilir olan hizmet, servis fiyatlamasında standart şeffaf fiyat sunarak araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılarken kötü sürprizlerle karşılaşmasını engelliyor. Müşteriler, dilerlerse yine modül üzerinden tüm Türkiye’deki Otopratikler’den anında online randevu oluşturarak fiyat teklifi aldıkları bu hizmetleri alabiliyor.

Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Koçdor, Türkiye’de bir ilk niteliğindeki bu dijital hizmet hakkında şunları belirtti: “Brisa olarak, uzun yıllardır, müşterilerimizin yolculuklarında onlara lastiğin ötesinde hizmetlerle eşlik etmek üzere çalışmalarımızı yürütüyoruz. Araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayabilmeleri, tek bir marka ile muhatap olarak servis ve bakım hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde uzman ve kaliteli personelden almaları, zamanlarını ve maliyetlerini verimli bir şekilde yönetmeleri için Otopratik noktalarımızı oluşturduk. Otopratik, adı gibi her şeyi pratikleştiriyor. Otopratik’lerde bakım, onarım, akü, lastik, elektrikli araçlar için şarj istasyonları gibi hizmetler veriyoruz. Bu kapsamda geleceğin ihtiyaçlarına ve yükselen trendlere göre dijital yetkinliklerimizi de kullanarak sunduğumuz hizmetleri her geçen gün zenginleştiriyoruz. Hedefimiz hızlı bakım servis kategorisinin öncü markası olarak yolumuza devam etmek.”

Yeni Opel Astra Zorlu Test Maratonunun Sonuna Geldi! Yeni Opel Astra Türkiye’de 2022’de satılacak!

Araba Habercisi Dergisi’nin Temmuz 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Temmuz 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 30. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 30. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Temmuz 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

online araç bakım fiyat teklifi.

online araç bakım fiyat teklifi