Yeni Opel Corsa Türkiye’de Satışa Sunuluyor! Almanya’da Kaç Para?

Opel Corsa Ne Zaman Satılacak
Opel Corsa Ne Zaman Satılacak

2020 Opel Corsa, Yeni Opel Corsa, 2020 Opel Corsa Kaç Para, Yeni Opel Corsa Fiyatları, Yeni Corsa Yorumları. Opel Corsa Ne Zaman Satılacak?

Yeni Opel Corsa ne zaman bayilerde yerini alacak. Mevcut Corsa’daki en verimli versiyonlardan bile daha az karbon emisyonuna ve tüketime sahip denen motor seçenekleriyle satışta olacak. Opel Türkiye tarafından yapılan bilgilendirmeyle Yeni Corsa’nın 25 Şubat’ta İstanbul’da gazetecilere tanıtılacağı açıklandı. 2020 Corsa’nın fiyatları da aynı gün açıklanacak. Bu arada 2020 Opel Corsa Avrupa Fiyatları Belli Oldu. Opel Corsa Ne Zaman Satılacak?

Opel Corsa Ne Zaman Satılacak

youtube.com/msemedya

Volkswagen Türkiye’de Yeniden Zirvede! Hangi Marka Kaç Tane Sattı?

Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin Açıkladı. Opel Corsa Ne Zaman Satılacak?

Sportif, Şık, Ekonomik denen Yeni Opel Corsa Almanya’da 13.990 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla satışa sunuldu. Böylelikle İngiltere fiyatından daha uygun bir etiket karşıma çıktı. Yeni Opel Corsa Türkiye’ye biraz gecikmeli olarak 1 Mart’ta geliyor. Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin Yeni Opel Corsa’nın Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacağını açıklamıştı. Aracın gazetecilere tanıtımı 25 Şubat’ta İstanbul’da düzenlenecek bir organizasyonla yapılacak.

Yeni Opel Corsa, giriş modelinde 5 vitesli manuel şanzımana sahip 1.2 litrelik benzinli motorla 75 beygirlik güç sunuyor. Dizel motor seçeneğinde giriş modeli ise 1.5 litrelik 102 beygirlik SE donanımındaki versiyon olacak. Bakalım Opel Corsa Türkiye fiyatları nasıl olacak?

B sınıfında oldukça dolu bir donanım seviyesi sunan Corsa’nın giriş modeli olan SE donanımı sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, deri düz tabanlı sportif direksiyon simidi, LED gündüz farları ve full LED farlar standart olarak sunuluyor. SE donanımında arka camların elektrikli olmaması ise önemli bir eksiklik olarak öne çıkıyor.

Opel Corsa Ne Zaman Satılacak

Yeni Corsa Motor Seçenekleri Neler?

Yeni Corsa’nın motor kaputunun altında biri dizel üçü benzinli olmak üzere dört motor seçeneği bulunuyor. Bu motor seçeneklerinin giriş seviyesinde 1.2 litre 75 beygir güç üreten benzinli seçenek var. Turbo benzinli 1.2 litrelik benzinli motor seçenekleri 100 ve 130 HP güç üreten versiyonlarıyla satışa sunulacak. Opel Corsa’nın dizel motoru 1.5 litre hacminde ve 1020 HP güç üretiyor. 100 ve 130 HP güç üreten turbo benzinli motorlar istendiği zaman 8 ileri oranlı otomatik şanzımanla satın alınabilecek.

Golf 8’den 10 bin Euro Ucuz Olan Skoda Scala Satışa Sunuluyor!

Giriş seviyesinin bir üstündeki donanım seviyesi olan SRi donanımında ise SE donanımına ek olarak LED ön sis farları, elektrikli arka camlar, Opel E-Call sistemi, siyah tavan kaplaması, renkli arka camlar, spor modu, LED stop lambaları ve arka park sensörleri yer alıyor. Elit Nav donanımında ise kumaş-deri kombinasyonlu döşeme, geri görüş kamerası, ön-arka park sensörleri, ışık ve kış paketi bulunuyor. Opel Corsa’nın en üst donanım seviyesi olan Ultimate Nav seviyesinde ise 10 inçlik multimedya ekranı standart olarak sunuluyor. Ayrıca masaj fonksiyonlu deri koltuklar, IntelliLux LED Matrix Farlar, Radar paketi, anahtarsız giriş ve çalıştırmanın yanı sıra elektrikli park freni de bulunuyor.

Honda Civic Sedan LPG Sürüş İzlenimlerim!

Opel Corsa Ne Zaman Satılacak? Yeni Corsa Teknik Özellikleri Neler?

1.2 lt 75 HP 173 12.4 5.3 Manuel

1.2 lt 100 HP 194 9.3 5.4 Manuel

1.5 102 HP Turbo D 187 9.6 4.0 Manuel

1.2 lt 100 HP 190 10.2 5.8 Otomatik

1.2 lt 130 HP 208 8.3 4.6 Manuel

Opel Corsa Ne Zaman Satılacak