Yeni Opel Mokka Ne Zaman Satışa Sunulacak? 2020 Opel Mokka Motor Seçenekleri Nasıl?

Opel Mokka Ne Zaman Satılacak?
Opel Mokka Ne Zaman Satılacak?

Opel Mokka Ne Zaman Gelecek, Opel Mokka Ne Zaman Satılacak, Yeni Opel Mokka Tasarımı, Yeni Opel Mokka Fotoğrafları, 2020 Opel Mokka Yorumları.

Opel Mokka Yenilendi! Yeni Opel Mokka Tasarımıyla Küçük SUV Sınıfı’nda Tüm Dengeleri Değiştirebilir! Opel Mokka Ne Zaman Gelecek? Opel Mokka Ne Zaman Satılacak?

Instagram Hesabım

Opel modellerinin yeni aile görünümü işte böyle olacak. Gelecekteki tüm Opel modellerinde Opel yönetimi bu tip bir tasarımı kullanacak.  Opel Mokka, Alman markanın yeni tasarım detaylarını, Opel’in yeni kimliğini gösteren ilk model oldu. Bu tasarımda ilham efsanevi birinci nesil Opel Manta tasarımından alınmış. Tek parça halinde hem cesur hem de kaliteli görünen bu ifade Opel’in daha yüksek başarılara ulaşması konusunda etkili olacaktır. Yeni nesil Mokka, gelecekteki Opel modellerinin ön ve arka görünümü için yeni şablonu göstermiş olacak.

Yeni Opel Mokka’nın sonbahar aylarında lansmanının yapılması fiyatlarının açıklanması ve 2021 yılının başlarında satışa sunulması bekleniyor. Yeni Opel Mokka Groupe PSA’nın küçük sınıf araçlarında kullanılan elektrikli seçeneğe de sahip olacak. Bunun yanında yine Groupe PSA’ya önemli başarılar getiren 1.2 litre turbo benzinli ve 1.5 litre turbo dizel motor seçenekleri de Opel Mokka’da görev yapacak.

Citroen C5 Aircross ÖTV Zammının ardından 400 bin TL sınırına dayandı! C5 Aircross kaç para oldu?

Opel Mokka Ne Zaman Satılacak

Araba Habercisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2020 Sayısı’nda neler var?

Teknoloji Dergisi GoToTechno hediyesiyle birlikte yayınlanan Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül sayısı her zaman olduğu gibi keyif almanızı sağlayacak bir sayı oldu.

Mercedes Benz GLG Çıktı! Kompakt SUV sınıfına bol yıldızlı komutan geldi.

Tüm detaylarıyla Yerli Otomobil. Yerli Otomobil TOGG sadece SUV model mi?

Yeni Skoda Octavia’yı bulup satın alabilirseniz altın değerinde olacak.

Yeni Opel Insignia satışa sunuluyor. Opel’in amiral gemisi çok iddialı.

Volkswagen Polo Sedan neden gelmiyor? Gelse Jetta gibi olur.

Yeni Ford Transit Hibrit satışa sunuldu. Ticari hayata elektrik geldi.

Yeni Hyundai Elantra çok iddialı geliyor. Kompakt sedan rekabeti yeniden başlıyor.

Yeni Kia Sorento Türkiye’de ne zaman satılacak? Hibrit Sorento çok alıcı bulur!

1 milyon TL etiketle Yeni Land Rover Defender Türkiye’de satışa sunuldu.

Makyajla iddiasını daha da artıran Volkswagen Arteon gösterildi.

Opel Mokka Ne Zaman Satılacak?