Bugün Bayram ve Ben Oyuncak Almayı Unuttum Devrini OPET ve Toyzz Shop Sona Erdirdi!

OPET Toyzz Shop Oyuncakları
OPET Toyzz Shop Oyuncakları

OPET istasyonlarında yer alan Ultramarket’lerdeki ürün çeşitliliği giderek artıyor. OPET, oyuncak kategorisinde Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markası Toyzz Shop ile işbirliği yaptı. Toyzz Shop ürünleri Ultramarket projesine özel olarak geliştirilen “Toyzz Shop Yolda” konsepti ile Ultramarket’lerde çocukları bekliyor. OPET Toyzz Shop Oyuncakları

Araba Testleri, Araba Testi, Otomobil Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Haberleri, Araba Yorumları

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

OPET, akaryakıt istasyonlarını günün her saatinde her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yaşam alanları haline getirme hedefiyle hayata geçirdiği ‘Ultramarket’leri yeni markalarla zenginleştirmeye devam ediyor. Akaryakıt istasyonlarında araçların her türlü ihtiyacının yanı sıra müşterilerine de alternatif hizmetler sunan OPET yenilikleri açıklanıyor. OPET’in yoğun trafikte yolcuların her türlü ihtiyacın karşılanacağı uğrak noktası olarak geliştirdiği Ultramarket ürün gruplarına şimdi de Toyzz Shop’u ekliyor.

Renault MAİS Otomotiv Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirerek İletişimi WhatsApp’a Taşıyor!

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca

Ultramarket ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarına yepyeni bir boyut getirdiklerini dile getiren OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca yıl sonuna kadar 100’e yakın istasyonu birer perakende noktasına dönüştürmeyi planladıklarını açıkladı. “2019 yılı içinde Antalya, Bursa, Manisa, Yalova, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Kütahya, İzmit gibi Türkiye’nin her bölgesindeki istasyonlarımızda hızla bu değişimi gözlemleyeceğiz” dedi.

OPET’in, yeni ürün ve hizmetleri; müşteri memnuniyeti konusunda kurduğu sistemler ve sosyal sorumluluk projeleri ile müşterilerinin 12 yıldan bu yana en çok tercih ettiği marka olmaya devam ettiğini dile getiren Ağca, “Akaryakıt istasyonlarımızda, araçların her türlü ihtiyacının yanı sıra müşterilerimize de alternatif hizmetler sunuyoruz. Ultramarket ile sunduğumuz ürünlerin kalitesini geliştirdik, ürün çeşitliliğini artırdık ve istasyonlarımızı müşterilerimiz için keyifli vakit geçirebilecekleri birer yaşam alanı haline getirmeyi hedefledik. Ürün ailemizi büyütmeye Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirlikleri yapmaya devam ediyoruz. Toyzz Shop ile işbirliği yaparak kaliteye olan bağlılığımızı bir kez daha vurguluyoruz” ifadelerini kullandı.

[irp posts=”2822″ name=”Youtube MSE Medya Kanalında Murat Tosun Elektrikli Araba Testi Yayınlandı”]

OPET Toyzz Shop Oyuncakları

Araba Habercisi Dergisi

Youtube Murat Tosun