Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz! Yeni Renault Clio mu? Yeni Peugeot 208 mi?

Peugeot 208 Renault Clio Karşılaştırma

Yeni Renault Clio mu? Yeni Peugeot 208 mi? Size Sordum ve Şu Cevabı Aldım! Peugeot 208 Renault Clio Karşılaştırma

Araba Testleri, Otomobil Testleri

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

İkisi de yepyeni ve ikisi de çok iddialı. Yakında yollara çıkmaya hazırlar. Peugeot 208 ve Renault Clio’dan söz ediyorum. Küçük HB sınıfında fırtınalar estirmeye hazırlar. Peki sizin fikriniz ne? Gazetecilik hayatım boyunca en çok merak ettiğim konu her zaman kullanıcıların ne düşündüğü oldu.

Onlarca Elektronik Beyni Olan Yeni Volkswagen Golf 8’in Tüm Yeniliklerini Açıklıyoruz!

Sizin bu iki yepyeni otomobil arasından hangisini seçeneğinizi arabahabercisidergisi instagram hesabımdan sizlere sordum. Çok şükür sizlerin sayesinde haftada 1.5 milyon erişimi olan instagram hesabımda bu anket için beklediğimden çok daha yüksek bir katılım oldu.

Binlerce kişinin katıldığı anket sonucunda Yeni Peugeot 208 oyların yüzde 59’unu alırken, yeni Renault Clio yüzde 41 oy aldı.

Yeni Peugeot 208 Ön Siparişlere Açıldı! Kapora Verip İstediğiniz 208’i Seçebiliyorsunuz!

Yeni Peugeot 208 2019
Yeni Peugeot 208 2019

Yeni Renault Clio Eylül Ayında Türkiye’de Satılmaya Başlıyor! Çok İddialı!

Yeni Renault Clio 2019
Yeni Renault Clio 2019

Peugeot 208 Renault Clio Karşılaştırma

Araba Habercisi Dergisi

Kompakt Sedan Yeni Hyundai Elantra Türkiye’de Kaç Paradan Satışa Sunuldu?

Altıncı nesil Elantra’nın iç mekanı oluşturulurken 3 kelime başrol oynamıştı. “Sade”, “Modern” ve “Sürücü Odaklı Kokpit”. Hyundai Tasarım Merkezi’nin en çok üzerinde durduğu noktalar bunlar oldu. Bu doğrultuda tasarlanan kokpit, sürücünün ve araç içindekilerin daha farklı duygular hissetmesini sağlıyor. Gösterge paneli de sürücüye anlık olarak bilgilerin akışını en iyi şekilde sağlarken aynı zamanda modernizasyon anlamında da farklı bir dokunuş olarak öne çıkıyor. Kokpitin orta ve alt kısımları da kullanışlı yapısıyla öne çıkıyor. Rahat koltuklar, daha şık döşemeler ve kullanışlı hale getirilen butonlarıyla beraber Yeni Elantra artık çok daha estetik bir ambiyansa kavuştu.

Yeni Elantra sportif sürüş karakterini atmosferik çok noktadan enjeksiyonlu (MPi) benzinli motoruyla birleştiriyor. Sadece atmosferik beslemeli 1.6 litrelik benzinli motor, 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzımanla sunulan Elantra, 127 beygir güç üretiyorMaksimum 200 km/s hız yapabilen Elantra, otomatik şanzımanıyla 100 km’de ortalama olarak 6.7 litre yakıt tüketiyor.

Kompakt Sedan Yeni Hyundai Elantra Türkiye’de Kaç Paradan Satışa Sunuldu?

 

Etiketler:, , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares