Peugeot benzinli ve dizel motor üretimini ne zaman bırakacağını E-LION ile resmi olarak açıkladı!

Peugeot benzinli dizel üretimini bırakıyor
Peugeot benzinli dizel üretimini bırakıyor

Peugeot benzinli ve dizel motor üretimini ne zaman bırakacağını resmi olarak açıkladı! Peugeot benzinli ne zaman bitiyor? Peugeot dizel ne zaman bitiyor? Peugeot benzinli dizel üretimini bırakıyor.

YOUTUBE KANALIM

2030’da Avrupa’da Satılan Peugeot Modellerinin Tamamı, Tamamen Elektrikli Olacak! Yani 2023 yılında Peugeot modellerinde benzinli ve dizel motorlar görev yapmayacak, içten yanmalı motor seçenekleriyle vedalaşılacak.

Peugeot, E-LION Projesi kapsamında gerçekleştirdiği E-LION Günü’nde markanın elektrikliye geçiş yolundaki iddialı hedeflerini ve stratejilerini açıkladı. 2023 yılında markanın ürün gamındaki her model elektrik destekli olacakken, 2025 yılında markanın tüm modellerinde tamamen elektrikli bir ürün seçeneği olacak.

2030 yılına gelindiğindeyse Avrupa’da satılan Peugeot modellerinin tamamının tamamen elektrikli olması planlanıyor. E-LION Projesi kapsamında sadece araçların elektrikli olması değil, tüm satış, pazarlama ve sürdürülebilirlik konularında markanın ilerleyeceği yola dair planlar da paylaşıldı. Peugeot CEO’su Linda Jackson; “E-LION Projesi, bir elektrikli araç markası olarak Peugeot’nun stratejisini tanımlayacak ve marka değerlerimize uygun ulaşımı sağlamak üzere toplumun nabzını tutmamızı sağlayacak” dedi.

Araba Habercisi Dergisi 5. Yıl Sayısı Çıktı! Araba Habercisi Şubat 2023 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Şubat 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergi bu ay 5. Yıl Sayısı ile karşınızda.

Araba Habercisi Dergisi 48. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 48. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor. Türk Telekom e-Dergi uygulamaları için link

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 48. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Peugeot benzinli dizel üretimini bırakıyor.

Peugeot benzinli dizel üretimini bırakıyor

Peugeot benzinli dizel üretimini bırakıyor

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

0 km araba kampanyaları Nisan 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba