Porsche Panamera Platinum Edition Tanıtıldı! Ocak 2022’nin sonunda satışa sunulması planlanıyor!

Porsche Panamera Platinum Edition 2021
Porsche Panamera Platinum Edition 2021

Porsche Panamera Platinum Edition Tanıtıldı! Ocak 2022’nin sonunda satışa sunulması planlanıyor! Porsche Panamera Platinum Edition 2021.

Instagram Hesabım

Porsche, dört kapılı spor otomobili Panamera’nın Platinum Edition adını verdiği özel serisini pazara sunuyor. İç ve dış tasarımındaki zarif ve özel detaylarla rafine bir Porsche deneyimi sunacak Panamera Platinum Edition modelinde birçok opsiyonel donanım standart olarak yer alıyor. Serinin dünya prömiyeri 17 Kasım’da (bugün) Los Angeles Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

Sürüşü kolaylaştıran ve konforu artıran birçok teknoloji Platinum Edition’da standart olarak yer alıyor. Bunlar arasında Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM) bulunan adaptif havalı süspansiyon, otomatik karartmalı dış aynalar, Porsche Dynamic Light System Plus’a (PDLS Plus) sahip LED matris ana farlar, panoramik cam tavan, geri görüş kameralı Park Assist ve hibrit modellerde 7,2 kW şarj gücü sağlayan yerleşik bir AC şarj cihazı bulunuyor.

Platinum boyalı 21 inç Exclusive Design Sport jantlar, siyah spor egzoz uçları, karartılmış camlar, siyah (parlak) yan cam çerçeveleri ve Exclusive Design stop lambaları otomobilin dinamik zarafetini gözler önüne seriyor.
Panamera Platinum Edition, özel platin renkli detaylarıyla dışarıdan kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Ön tekerleklerin arkasındaki hava çıkış çıtaları, arkada Porsche logosu ve model ismi ile hibrit modellerde, yan kısımda ‘e-hybrid’ logosu. Ayrıca, 20 inç Platinum Panamera Style jantlar da opsiyonel olarak sunuluyor.

Hyundai Tucson Fiyat Listesi nasıl? Hyundai Türkiye Tucson modeli için nasıl bir kampanya yaptı?

İç tasarımda da lüks donanımlar görülmeye devam ediyor: GT spor direksiyon simidi ve hıza duyarlı direksiyon, şerit değiştirme asistanı, konforlu erişim özellikli yumuşak kapanan kapılar, hafıza paketli 14 yönlü elektrikli ayarlanabilir konforlu ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar, BOSE® Surround Ses sistemi, siyah renkli işlemeli alüminyum iç mekan paketi ve koltuk başlıklarında Porsche arması. Buna ek olarak, iç mekanda ayırt edici özellikler ön plana çıkıyor: kapı eşiği korumalarında siyah renkte işlemeli alüminyum kullanılırken, Platinum Edition logosu da göze çarpıyor. Ayrıca, tüm Platinum Edition modellerinde gösterge panelinde bir analog saat standart olarak bulunuyor.

Hyundai i20 Kasım 2021 Fiyat Listesi Nasıl? Hyundai Türkiye i20 modeli için nasıl bir kampanya yaptı?

Araba Habercisi Kasım 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? Otomobil Dergileri 2021 Kasım.

Araba Habercisi Dergisi 34. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 34. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Kasım 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

Porsche Panamera Platinum Edition 2021.

Porsche Panamera Platinum Edition 2021

Porsche Panamera Platinum Edition 2021.

Dacia Jogger Araba Habercisi

ARABA HABERCİSİ ARALIK SAYISI