Renault Trucks Tasarım Yarışması’nı Türkiye’den 18 yaşındaki lise son öğrencisi Enes Bolat kazandı!

Renault Trucks Enes Bolat
Renault Trucks Enes Bolat

Renault Trucks Tasarım Yarışmasını Türkiye’den 18 yaşındaki lise son öğrencisi Enes Bolat kazandı! Renault Trucks Enes Bolat.

Instagram Hesabım

Renault Trucks, yeni T ve T High modellerini, Euro Truck Simulator 2 oyunu ile tanıtırken oyun içinde bir de tasarım yarışması düzenledi. Mayıs ayında başlayan ve tüm dünyadan katılımcıların yeni modelleri tasarladığı yarışmayı, Türkiye’den 18 yaşındaki lise son öğrencisi Enes Bolat kazandı. Enes Bolat’ın tasarımı, gerçek bir Renault Trucks aracına uygulanarak sergilendi.

Renault Trucks, Euro Trucks Simulator 2 oyununun yayıncısı SCS Software’in Twitch hesabında düzenlediği canlı etkinlikte, birçok ülkeden katılımcının olduğu uluslararası tasarım yarışmasının kazananını açıkladı. Oyuncuların, oyunun özelleştirme aracı ile kendi Renault Trucks T High modellerini tasarladığı yarışmada, 18 yaşındaki Enes Bolat Türkiye’ye birincilik kazandırdı. Enes Bolat’ın tasarımı, gerçek bir Renault Trucks T High aracına uygulanarak sergilenirken resmi olarak ETS2 oyunana da dahil edildi.

Enes Bolat; “Euro Trucks Simulator 2’den Renault Trucks araçlarına aşinaydım ama yeni modellerinin lansmanını ETS2 ile yapmasının ardından markaya olan ilgim arttı. T ve T High Evolution araçlarının estetiğini ve özellikle yeni far tasarımı çok beğendim. Renault Trucks tasarım direktörünün konuşması da beni yarışmaya katılmaya motive etti” diye açıkladı. Birinciliği kazanacağını asla hayal etmediğini belirten Enes Bolat; “Uzun yıllardır oynamaktan zevk aldığım bu oyunda uluslararası bir yarışmayı kazanmak ve tasarımımın resmi olarak oyuna dahil edilmesi inanılmaz bir mutluluk” diyerek heyecanını ifade etti.

Yeni Seat Leon 1.5 lt DSG otomatik satışa sunuldu! 150 beygirlik Yeni Leon DSG için kaç para dediler?

Araba Habercisi Dergisi’nin Temmuz 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Temmuz 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 30. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 30. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Temmuz 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Renault Trucks Enes Bolat.

Renault Trucks Enes Bolat

Renault Trucks Enes Bolat