7 Ayda 483 Tane Satan Seat Ateca İçin Çok İddialı Bir Kampanya Başlatıldı!

Seat Ateca Dizel Otomatik Kampanyası Başladı
Seat Ateca Dizel Otomatik Kampanyası Başladı

Seat Ateca Dizel Otomatik Kampanyası Başladı. SEAT’ın, Ağustos ayına özel gerçekleştirdiği kampanya kapsamında Ateca 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Xcellence modeli, 30 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimle kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor. Seat Ateca Dizel Otomatik Kampanyası Başladı.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

SEAT, ilk SUV modeli Ateca’ya özel fiyat avantajı sunuyor. Kampanya kapsamında Ateca’nın dizel motora sahip 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Xcellence versiyonu 207 bin 600 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satın alınabiliyor.

SEAT Ateca 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Xcellence versiyonunda, Alcantara döşeme ve çok çeşitli donanım unsurları standart olarak yer alıyor. İlk bakışta, koyu karartılmış arka camlar ve 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar öne çıkıyor. Xcellence; standart donanım özellikleri olarak Full LED ön ve arka farlar, sürüş modunu seçebildiğiniz SEAT Sürüş Profili, arka park sensörleri ve geri görüş kamerası, KESSY Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, 8’’ dokunmatik renkli ekranlı multimedya sistemi, dijital gösterge paneli ve Ön Bölge Asistanı (Front Assist) ile şehiriçi acil frenleme fonksiyonu sunuyor.

Seat Ateca 2019 Satış Rakamları

Ocak 3 Adet

Şubat 49 Adet

Mart 144 Adet

Nisan 35 Adet

Mayıs 59 Adet

Haziran 145 Adet

Temmuz 48 Adet

Toplam 483 Adet

[irp posts=”5572″ name=”Araba Habercisi Dergisi Yaz Sayısı Çıktı! Temmuz Ağustos Sayısında Neler Var?”]

İşte Türkiye’de En Çok Satan 15 Sedan! Sedan Cenneti Türkiye’de En Çok Hangisi Satıyor?

Seat Ateca Dizel Otomatik Kampanyası Başladı.

2019 En Çok Satan SUV Hangisi? İşte Türkiye’deki Tüm SUV Modellerin Satış Rakamları!

Youtube Murat Tosun