Bu Corolla online satışa özel 220 bin TL indirimli! Toyota Türkiye kampanyalarla yine çok konuşuluyor!

Toyota Corolla Kampanya Ocak 2024
Toyota Corolla Kampanya Ocak 2024

Bu Corolla online satışa özel 220 bin TL indirimli! Toyota Türkiye kampanyalarla yine çok konuşuldu! Toyota Corolla Kampanya Ocak 2024.

Toyota Türkiye ekim ayından itibaren 0 km otomobil kampanyaları dendiğinde en çok konuşulan markalardan birisi oldu. Özellikle Toyota Corolla modelinde yapılan kampanya indirimleriyle çok sık bir şekilde gündeme geldi. Bu dönemde bu fiyatları açıklıyorlar ama araba bulamıyoruz yorumlarını da çok fazla sayıda aldım. Bunu da belirtmek istedim. Toyota Türkiye’nin Corolla HB modeli için yaptığı Ocak 2024 kampanyası da dikkat çekici görünüyor. Bulunuyor mu? Online satışta olduğu için bunu anlamak çok daha kolay olacaktır.

Toyota Türkiye internet sitesine baktığım zaman Corolla Hacthback modeli için açıklanan kampanya bilgilerini haberin devamında bulabiliriniz.

“COROLLA HATCHBACK HYBRID ONLİNE REZERVASYONA ÖZEL: Sınırlı sayıda online rezervasyona özel Corolla Hatchback Hybrid 220.000 TL’ye varan indirimler ve 1.270.000 TL’den başlayan fiyatlarla.”

Toyota Corolla HB Hybrid Flame e-CVT fiyatına baktığım zaman liste fiyatının 1.466.500 TL olduğunu görüyorum. Toyota Türkiye bu modeli kampanyalı indirimle online satışa özel  1.270.000 TL etiketle satıyor. Bunun yanında Hybrid Passion X-Pack e-CVT seçeneğinin fiyatı da 1.626.500 TL yerine  1.399.000 TL olarak açıklanıyor.

PEUGEOT 2008’E KAÇ PARA ZAM GELDİ? Kasım, Aralık ve Ocak ayları Peugeot 2008 fiyat listeleri nasıl?

Araba Habercisi KIŞ 2023 2024 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin KIŞ 2023 2024 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 56. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 56. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz. 

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. 

Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 56. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Toyota Corolla Kampanya Ocak 2024.

Toyota Corolla Kampanya Ocak 2024

Toyota Corolla Kampanya Ocak 2024.

Youtube Murat Tosun