Volkswagen T-Roc Cabriolet İddialı Şekilde Ortaya Çıktı! Sizlere Sordum Tutar Mı?

Volkswagen T-Roc Cabriolet Yorumları

Volkswagen T-Roc Cabriolet Ortayı Çıktı! Sizlere Sordum Tutar Mı? Volkswagen T-Roc Cabriolet Yorumları.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Volkswagen diğer tüm markaların da yaptığı gibi hızlı bir şekilde bir SUV markasına dönüşüyor. Alman otomobil devi Volkswagen bu konuda bir adım öne geçebilmek için farklı yolları da deniyor. Bu yolda markanın yaptığı en son yenilik Volkswagen T-Roc Cabriolet oldu.

Aslına bakarsanız kulağa ilk başta çok iyi geliyor. Tavanı olmayan ya da istendiği zaman açabildiğiniz bir SUV model olması heyecan verici. Basık ve dar cabriolet modellerini aklıma getirdiğim zaman gerçekten nefis bir fikir. Durum böyle olunca instagram hesabımdan sizlerin de fikrini almak istedim ve sordum: Sizce tutar mı? Bu arada Volkswagen T-Roc Cabriolet açıklanan bilgilere göre 2020 yılının hemen başlarında satışa sunulacak.

Önden çekişli Volkswagen T-Roc Cabriolet için sırasıyla 115 HP ve 150 HP güç üreten benzinli turbo motor kullanılıyor. Bu motor seçenekleri manuel ya da 7 ileri oranlı otomatik şanzımanla satın alınabiliyor.

Sonuca gelirsek… Volkswagen T-Roc Cabriolet tutar mı sorusuna oy kullananların yüzde 37’si evet, yüzde 63’ü ise hayır cevabı verdi. Benim tarafın konusunda gerçekten çok kararsız durumdayım. Ancak sizlere tasarım konusunda kesinlikle katılıyorum. Çok daha iyi görünmeyi kesinlikle hak ediyor.

Volkswagen T-Roc Cabriolet Yorumları. Araba Habercisi Dergisi.

Araba Habercisi Dergisi ve GoToTechno Dergisi’ni Okuyabileceğiniz Linkler Haberde!

Mini’nin 60. Yıla özel versiyonu, Mini’nin Oxford fabrikasında üretildi. Mini, her yıl için bir modelini ve toplamda 60 modelini bir arada sergiliyor. Bu yıl boyunca Mini’nin sosyal medya hesaplarında, Mini kullanıcılarının arabalarına duydukları sevgi ve bağlılığı gösteren paylaşımlar yapılmaya devam edecek.

1959 yılında doğan Mini’nin ilk modeli Alec Issigonis tarafından tasarlandı ve otomobil dünyasında büyük bir etki yarattı. 1968 yılına kadar aynı model Oxford fabrikasında üretildi. Marka için yeniden doğuş denilebilecek ikinci tarih ise 2001 yılı. 2001 yılında BMW çatısı altına giren Mini, yeniden doğdu ve tüm dünyada satışlarını artırdı. Mini, geçtiğimiz yıl dünya genelinde 110 ülkede 400.000 adetin üzerinde satış yaptı.

Yazının devamını okumak için tıklayın!

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares