Güney Fransa’da Test Edilen Önden Çekişli Yeni BMW 1 Serisi Kamuflajlı Haliyle Tanıtıldı!

Yeni BMW 1 Serisi

Yeni BMW 1 Serisi Güney Fransa’da yapılan testler sırasında Kameralara yakalandı. Yeni BMW 1 Serisi

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Test, Otomobil Test, Araba Yorum, Otomobil Yorum, BMW Yorum, Yeni 1 Serisi, 1 Serisi Yorum detayları haberde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Yeni BMW 1 Serisi Güney Fransa’da yapılan testler sırasında Kameralara yakalandı.

Kamuflajlı Yeni BMW 1 Serisi Tanıtıldı

Üçüncü nesil BMW 1 Serisi’nin kamufle edilmiş görüntüleri basınla paylaşıldı. Önden çekişli olarak satışa sunulacak olan BMW 1 Serisi bu değişim sayesinde öncelikli olarak daha fazla yaşam alanı sunmaya başlayacak. 1 Serisi sahiplerinin en çok şikayet ettiği arka taraftaki kalın ve yüksek şaft tüneli de böylelikle tarih olacak. BMW yetkilileri yeni 1 Serisi için 5 yıldır süren çalışmalar yaptığını da dile getiriyor.

4 Tekerlekten Çekişli BMW 1 Serisi

BMW 1 Serisi, hem yeni önden çekişli hem de BMW xDrive akıllı dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olacak. Bu konuda BMW i3’ten teknoloji transferi yapılmış ve bu araçta kullanılan özelliklerden yeni BMW 1 Serisi faydalanmış. Bildik BMW motorlarının kullanılacağı 1 Serisi’nde ayrıca 2.0 litre 4 silindirli 306 beygir güç üreten bir ünite de yer alacak. Yeni 1 Serisi’nin bagaj hacmi de 20 litre artırılmış ve 380 litreye çıkmış.

[irp posts=”3002″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz”]

Yeni BMW 1 Serisi

404 Beygir Gücündeki Range Rover Sport PHEV Türkiye’de Satışa Sunuldu!

 

Yeni BMW 1 Serisi, BMW Yorumları, BMW Yenilikleri, Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Test, Otomobil Test, Araba Yorum, Otomobil Yorum, Yeni Araba

Yeni BMW 1 Serisi
Yeni BMW 1 Serisi

Youtube Murat Tosun