404 Beygir Gücündeki Range Rover Sport PHEV Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Range Rover Sport PHEV

Borusan Otomotiv, yüksek performans ve ekonomiyi bir araya getiren Range Rover Sport Plug-In Hybrid (PHEV)’i meraklılarıyla buluşturuyor. Range Rover Sport PHEV

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Yorum, Otomobil Yorum, Araba Test, Otomobil Test, Land Rover Yorum, Range Rover Yorum detayları haberde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Güçlü ve çevik yapısıyla 45 derece eğimli arazileri dahi rahatlıkla tırmanabilen Range Rover Sport PHEV, 2.0 lt PHEV 404 HP hibrit ve 2.0 lt 300 HP benzinli motor seçenekleri ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Yüksek beygir gücünü, başarılı yol tutuşu ve ekonomik tüketim değerleriyle birleştiren Range Rover Sport PHEV, Çin’deki efsanevi Cennet Kapısı’nın (Heaven’s Gate)999 basamaklı merdivenini tırmanan ilk otomobil olma özelliğine de sahip.

Land Rover’ın en yeni elektrikli motor teknolojisi ile donattığı Range Rover Sport PHEV, sahip olduğu alt yapısı sayesinde genlerindeki off-road yeteneğini korurken, hem ekonomi hem de performansı bir arada sunmayı başarıyor. Dört silindirli, 2.0 litre hacmindeki 297 HP’lik benzinli motorla birlikte çalışan 107 HP gücündeki elektrikli motor, Range Rover Sport PHEV’e toplamda 404 HP’lik bir güç ve 640 Nm tork sağlayarak üst düzey performans ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor.

Range Rover Sport PHEV, EV modu sayesinde 50 km boyunca %100 elektrikli olarak kullanılabiliyor. Range Rover Sport PHEV, 0-100 km/s hızlanmasını 6.7 saniyede tamamlarken, 100 km’de ortalama 2.8 litrelik yakıt tüketim değeri sunuyor.

[irp posts=”3002″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz”]

Range Rover Sport PHEV

Hyundai Tucson N Line ile eN sportif SUV olma iddiasında! Bize Göre Yolu Açık!

Range Rover Sport PHEV, Land Rover Yorumları, Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Test, Otomobil Test, Araba Yorum, Otomobil Yorum
Range Rover Sport PHEV

Range Rover Sport PHEV, Land Rover Yorumları, Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Test, Otomobil Test, Araba Yorum, Otomobil Yorum

Youtube Murat Tosun