Ford’un tamamen yeni Tourneo Connect’i tanıtıldı! Volkswagen ile ortaklık kendini göstermeye başladı!

Yeni Ford Tourneo Connect

Ford’un tamamen yeni Tourneo Connect’i tanıtıldı! Volkswagen ile ortaklık kendini göstermeye başladı! Yeni Ford Tourneo Connect.

Instagram Hesabım

Ford yeni Tourneo Connect modelinin tanıtımını yaptı. Volkswagen markası ile ticari araç üretimi konusunda ortaklık yapan Ford’un değişimi de ortaya çıkmaya başladı.

Bu ortaklıkta VW tarafından belirtilen projeler arasında Ford tarafından geliştirilecek orta ölçekli bir pikap (Ranger) model de yer alıyor. Volkswagen tarafından geliştirilecek bir hafif ticari araç (Caddy), Ford’un geliştireceği daha büyük boyutlu bir hafif ticari araç (Transit) anlaşma içerisinde yer alıyor. Bunların yanında VW’nin elektrikli araç mimarisi üzerine inşa edilecek olan Ford Avrupa için yeni bir elektrikli araçta sözleşmeye dahil.

Yeni Ford Tourneo Connect 2022’nin başlarında Avrupa pazarlarında satışa sunulacak.

Araçta 114 PS ve 220 Nm tork üreten 1.5 litrelik EcoBoost benzinli, 2.0 litrelik 122 PS ve 320 Nm tork ya da 112 PS ve 280 Nm tork üreten EcoBlue dizel motor seçenekleri yer alacak. Motor seçenekleri de Volkswagen Caddy’den yani Volkswagen Grubu’ndan alınmış durumda.

Tasarım konusunda Caddy bazlı bir araç olan Yeni Tourneo Connect Ford markasının tasarım dokunuşlarıyla farklılaşmış durumda. 7 kişilik oturma kapasitesine sahip bir versiyonu da olacak olan araçta yaşam alanında da günümüzün getirdiği elektronik sistemlerin bol bol karşımıza çıkacağı görülüyor.

Fiat Doblo Ekim 2021 fiyat listesi nasıl? Yerli Üretim Fiat Doblo ekim ayında kaç paraya satılıyor?

Araba Habercisi Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

Araba Habercisi Dergisi Ekim 2021 Sayısında neler var? 0 km otomobil dergileri 2021.

Fiat Egea Cross’a yeni body kit geldi.

Yeni Citroen C3 işte böyle olacak.

Çocukların hayalindeki Ford nasıl? İşte onların 2030 hayali.

Elektrikli Opel Mokka ne zaman geliyor? Resmi açıklama.

Elektrikli Hyundai Kona Türkiye’de satışa sunuldu.

Merakla beklenen Yeni Renault Megane elektrikli tanıtıldı.

Toyota Yaris SUV satışa sunulmak için gün sayıyor.

Yeni Peugeot 308’in fiyatları belli oldu.

Renault’nun yeni ticari araçları Türkiye’ye geldi.

Coupe SUV Volkswagen Taigo’nun Almanya fiyat listesi açıklandı!

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü geldi.

Yeni Honda City rekabeti seviyor. Sedan rekabeti hız aldı.

Yeni Volkswagen Polo büyük oynuyor. Satışa sunuldu.

Yeni Ford Tourneo Connect.

Yeni Ford Tourneo Connect

Araçta 114 PS ve 220 Nm tork üreten 1.5 litrelik EcoBoost benzinli, 2.0 litrelik 122 PS ve 320 Nm tork ya da 112 PS ve 280 Nm tork üreten EcoBlue dizel motor seçenekleri yer alacak. Motor seçenekleri de Volkswagen Caddy’den yani Volkswagen Grubu’ndan alınmış durumda.

Yeni Ford Tourneo Connect

Yeni Ford Tourneo Connect.