YENİ HYUNDAI SANTA FE NE ZAMAN GELİYOR? 2024 Hyundai Santa Fe karizmatik tasarımla geliyor!

Yeni Hyundai Santa Fe 2024.
Yeni Hyundai Santa Fe 2024.

YENİ HYUNDAI SANTA FE NE ZAMAN GELİYOR? 2024 Hyundai Santa Fe karizmatik tasarımla geliyor! Yeni Hyundai Santa Fe 2024.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Hyundai’nin popüler SUV modeli Santa Fe, baştan sona yenilenerek bambaşka bir kişilikle geliyor. İnce detaylara sahip Santa Fe, sıra dışı tasarımıyla daha güçlü bir duruş sergiliyor. Geniş iç mekan, rahat bir yaşam alanı sunarken çoğunlukla çevre dostu malzemelerden yararlanıyor. Hyundai Motor Company, baştan sona radikal bir şekilde değiştirilmiş yeni Santa Fe ile tüm dikkatleri üzerine çekerken aynı zamanda beşinci nesille de D-SUV segmentindeki iddiasını sürdürmüş oluyor. 1.6 litrelik hibrit motorla satışa sunulacak olan yeni Santa Fe, 2024 yılının ikinci yarısında Türkiye’de satışa çıkacak.

Yandan bakıldığında uzatılmış dingil mesafesi de cesur bir tavan hattı oluşturuyor. Çamurlukların etrafındaki güçlü hacim ise keskin bir şekilde hazırlanmış 21 inç jantları barındırıyor ve bunların tümü yeni SUV’a sağlam ve maceracı bir görünüm kazandırıyor.
Yeni Santa Fe’nin iç mekanı, son derece ferah ve yatay bir düzende hazırlanmış. Bu genişliğe uygun düz bagaj kapağı, açıldığında arkada balkon benzeri bir his uyandıran geniş bir iç hacim yaratıyor. Tamamen katlanabilir ikinci ve üçüncü sıradaki koltuklar, sınıfında lider iç alan sağlıyor.

Önceki nesle göre daha güçlü bir izlenim uyandıran yeni model, incelikle detaylandırılmış bir dış tasarıma ve genişletilmiş bagaj kapağının açıklığından akan geniş ve çok yönlü bir iç mekana sahip. Yeni Santa Fe’nin kutumsu şekli ve farklı silueti, uzun dingil mesafesi ve geniş bagaj kapağı alanından yararlanıyor. Aracın önü, yüksek motor kapağı ve H şeklindeki farları, cesur ve keskin çamurluklarla birleşiyor. H şeklindeki ön farlar, görsel bütünlüğü artırmak için H motifli alt ön tasarımla uyum sağlıyor. Böylece, H şeklindeki tasarım öğeleriyle Hyundai’nin “H” amblemi yeniden yorumlanıyor.

10 DAKİKA ŞARJLA 500 KM! Skywell Skyhome EV modeli markanın 2024 yılı yeniliklerini de gösteriyor!

Yeni Hyundai Santa Fe 2024.

1.6 litrelik hibrit motorla satışa sunulacak olan yeni Santa Fe, 2024 yılının ikinci yarısında Türkiye’de satışa çıkacak.

Yeni Hyundai Santa Fe 2024.

Yeni Hyundai Santa Fe 2024.

Youtube Murat Tosun