Türkiye’nin en uygun fiyatlı SUV modellerinden biri olan MG HS tazelendi! Yeni MG HS fiyatı değişmedi!

Yeni MG HS Tanıtıldı 2023
Yeni MG HS Tanıtıldı 2023

Türkiye’nin en uygun fiyatlı SUV modellerinden biri olan MG HS tazelendi! Yeni MG HS fiyatı değişmedi! Yeni MG HS Tanıtıldı 2023.

EN UCUZ SUV YAKINDA GELİYOR

Ülkemizde de önemli başarılan elde ederek, yıldızı parlayan markalardan biri olan MG’nin yeni model atakları devam ediyor. En uygun fiyatlı SUV modellerden biri olan ve başarılı satış rakamlarına ulaşan MG HS makyajlandı. Makyajlanmasıyla birlikte iddialı model yüz tasarımı başta olmak üzere önemli bir değişim gösterdi.

MG yönetimi tarafından yapılan açıklamada fiyat konusunda da önemli bir gelişme yaşandı. Bundan öncesinde modeller yenilendiği zaman fiyatları önemli bir şekilde değişirken bu modelin fiyatıysa değişmeyecek. Yani MG HS bugün satıldığı fiyattan satılmaya devam edecek.

Yeni MG HS modelinde günümüzde olduğu gibi 162 PS güç üreten turbo benzinli ünite ve 258 PS güç üreten şarj edilebilir hibrit motor seçenekleri yer almaya devam edecek. Özellikle şarj edilebilir hibrit konusunda dikkatimi çeken MG HS bu özelliğiyle daha yüksek satış rakamlarına ulaşacaktır.

Yeni tasarımıyla daha karizmatik bir görünüme kavuşan MG HS, keskin ve daha agresif görünümüyle benim beğenimi kazandı.

Avrupa’da fiyatları açıklanan ve satışına başlanan yeni MG HS modeliyle ilgili çok yakında Türkiye’de de bilgilendirme yapılacaktır.

Fiyatları 600 bin TL’ye kadar ucuzlayan Mercedes EQA ve EQB modellerinin fiyat listeleri resmen yayında!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni MG HS Tanıtıldı 2023.

Yeni MG HS Tanıtıldı 2023

Yeni MG HS Tanıtıldı 2023.

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba