1 Milyon Adet Satılan Nissan Juke Yenilendi! Ne Zaman Satılacak?

Yeni Nissan Juke Ne Zaman Satılacak
Yeni Nissan Juke Ne Zaman Satılacak

Avrupa pazarında, 9 yıl önce ilk piyasaya çıkışından beri yaklaşık 1 milyon adet satılan Nissan Juke yenilendi. Markanın SUV sınıfındaki iddiasını zorlanmadan devam ettirecek gibi görünen Yeni Juke Kasım ayında satışa sunuluyor. Yeni Nissan Juke Ne Zaman Satılacak?

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araç Testleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Yeni Nissan Juke, coupe araçların zarif çizgileri ve atletik duruşu, geniş iç hacim ve modern iç tasarım ile birleşerek tasarım alanında yeni bir standart oluşturuyor. Rakiplerinin de oldukça iddialı bir şekilde yenilendiği küçük SUV sınıfında rekabette yine iddialı olur.

Nissan Avrupa Ürün Planlama Başkan Yardımcısı Ponz Pandikuthira lansman toplantısında yaptığı konuşmada, Nissan Juke’un kendine has kimliği, karakterli duruşu, gelişmiş performans ve sürücülerin ihtiyaçlarına tepki veren teknoloji ile geri döndüğünü vurgularken, “Yeni tasarım ve heyecanlı sürüş deneyimi, kompakt crossover sınıfını tercih eden ve sayıları artan müşteri kitlemizin dikkatini çekecek. Nissan Juke büyüdü ama ilgi çeken özellikleri ve eğlenceli sürüş deneyimi hiç değişmedi.” şeklinde konuştu.

[irp posts=”7247″ name=”Araba Habercisi Dergisi Eylül Sayısı Çıktı! Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz!”]

Yeni Mitsubishi L200 mü? Toyota Hilux mu? Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz!

Sportif yeni Nissan Juke, çevik performans için tasarlandı ve yeni coupe Juke, aynı zamanda büyüdü. 4.210 mm boyu, 1.595 mm yüksekliği ve 1.800 mm genişliği ile hem daha çok hacme sahip hem de 23 kilo daha hafif olması sayesinde Juke ayrıca, yüksek kuvvetli çelikten gövdesi ile sağlam ve dengeli ve daha iyi köşe dönüş ve performans özelliklerini sayesinde daha kolay kontrol edilebiliyor.

Yeni Nissan Juke, 117 beygir gücünde, üç silindirli, 1.0 litrelik DIG-T turbo-şarjlı petrol motoruna sahip. Bu sayede gelişmiş performans gösterirken yakıtta da tasarruf sağlıyor. 6 ileri manuel vites ya da sportif 7 ileri vitesli çift kavramalı şanzıman (DCT) seçenekleri ve sürüş modu (Eco, Standart, Spor) seçici sistemi sayesinde sürücüler, seçeneklerini her senaryoya göre değiştirebiliyor ve yolda üstün sürüş zevki yakalıyor.

Yeni Nissan Juke Ne Zaman Satılacak? Araba Habercisi Dergisi.

Araba Habercisi Dergisi Eylül Sayısı Çıktı! Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz!

Opel 50 km boyunca hiç yakmayan SUV yaptı!
Cabrio SUV olur mu demeyin? Volkswagen yaptı.
Elektrikli Audi SUV rakiplerinden önce geldi.
Mercedes Benz Kompakt Sedan A200 ile çok iddialı.
Yeni Opel Corsa Elekrikli Seçeneğiyle Geliyor!
Ford SUV Şansını Puma ile deneyecek.
Yeni Mazda3 180 Beygir Oldu.
Fabrika Çıkışı LPG’li Honda Civic Testi.
Yerli Malı Renault Clio Yenilendi.
Nissan Qashqai CVT şanzıman dönemini kapattı.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Eylül Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.