Yeni Nissan Qashqai modeline zorunlu makyaj geldi! Nissan Qashqai neden elden geçirildi?

Yeni Nissan Qashqai makyajlandı.
Yeni Nissan Qashqai makyajlandı.

Yine Nissan Qashqai makyajlandı! Nissan Qashqai modelinin erken bir elden geçirme görmesinin nedeni ne? Yeni Nissan Qashqai makyajlandı.

Instagram Hesabım

Yeni Nissan Qashqai makyajlandı haberlerini gördüğüm zaman ilk başta biraz şaşırdım. Ancak sonrasında bu hızlı güncellemenin neden yapıldığını anladım. Nissan markası yeni bir logo kullanmaya başladığı için Qashqai modelinde de küçük değişikliklerle bir yenileme yapıldı.

Öncelikli olarak yeni marka logosu artık araçta kullanılmaya başladı. Nissan’ın akıllı yeni kurumsal kimliğini benimseyen Qashqai, üreticinin yakın zamanda tanıttığı yeni logosunu aracın ön ve arkasında, jantlarda ve direksiyon simidinin ortasında kullanmaya başladı. Bu yenilemeyle birlikte arka tamponun renginde de değişim yapıldı ve ton farklılığı geldi. Araçta ayrıca artık 12,3 inçlik bir navigasyon/bilgi ekranı görev yapacak. Bu ekran boyutunda 3,3 inçlik bir artış anlamına geliyor. Bunun yanında cam tavan ve tavan rayları giriş donamım seviyesinden itibaren uygun fiyat etiketiyle satışa sunulmaya başladı. Elden geçirilen Nissan Qashqai modelinin İngiltere başlangıç fiyatıysa 25 bin Sterlin olarak açıklandı.

İşte yeni Fiat Doblo! Yeni Doblo Stellantis Grubu’nun diğer hafif ticari araçlarının karakterine büründü!

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 41. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 41. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Yeni Nissan Qashqai makyajlandı.

Yeni Nissan Qashqai makyajlandı.

Yeni Nissan Qashqai makyajlandı.

Hyundai Tucson Araba Habercisi