Makyajlı Opel Astra Türkiye’ye Sessiz Sedasız Geldi

Yeni Opel Astra, Yeni Astra, Yeni Astra Ne Zaman Satılacak? 2020 Opel Astra Motor Seçenekleri. 2020 Opel Astra Fiyatı, Yeni 2020 Opel Astra Kaç Para? Yeni Opel Astra Satışa Sunuldu.

Youtube Kanalımız.

Makyajlı Opel Astra kaç para?

Makyajlı Opel Astra Türkiye’de satışa sunuldu. Opel Türkiye tarafından Yeni Astra’nın başlangıç fiyatı 169 bin 900 TL olarak açıklandı. Yeni Opel Astra Satışa Sunuldu.

Yeni Fiat Egea Ne Zaman Satılacak?

Yeni Opel Astra Teknik Özellikler.

Yeni benzinli ve dizel motorlar çok daha verimli ve düşük emisyona sahip. Şanzıman seçeneklerini de yenileyen Astra, 6 vitesli manuel şanzımanıyla birlikte yedi vites otomatik CVT şanzımanına ek olarak ilk kez dokuz vitesli otomatik şanzıman seçeneği de sunacak. 2020 Opel Astra Motor Seçenekleri.

Opel Astra’da kullanılan 3 silindirli benzinli motorlar 1.2 ve 1.4 litre olarak karşımıza çıkıyor. Bu motorlar 110 beygirden 145 beygire ve 195 Nm’den 236 Nm’ye kadar güç sağlıyorlar. 1.2 litrelik motor sadece manuel şanzımanla sunulurken, 1.4 litrelik motor 7 ileri otomatik şanzımanla da tercih edilebiliyor.

Hyundai Assan Kocaeli Fabrikası 1 Ay Kapanıyor!

Yeni Opel Astra Dizel Otomatik Özellikleri neler?

Astra’da sunulacak dizel motorlar ise 1.5 litre olarak öne çıkıyor. 105 beygir ve 122 beygir olmak üzere iki farklı güce sahip motorlar 260 Nm ve 300 Nm tork sunuyor.

Opel, Astra’da motor seçeneklerini güncellemenin yanı sıra bir dizi yeni teknolojiyi de sunuyor. Daha hızlı bir işlemci ve daha güçlü bir ön radar sayesinde sadece araçları değil aynı zamanda yayaları da tanıyarak güvenliği büyük ölçüde artırıyor. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde de trafik işareti tanıma özelliği artık daha etkili çalışıyor.

Konfor özelliklerini de iyileştiren Astra, artık telefonlar için kablosuz şarj özelliğini de sunuyor. Ayrıca opsiyonel olarak seçilebilecek olan Bose ses sistemi ile de Astra artık bir konser salonuna dönüşebiliyor.

Yeni Opel Astra Satışa Sunuldu, Yeni Opel Astra Fiyatları, Yeni Opel Astra Teknik Özellikler, Yeni Opel Astra Fiyat, Makyajlı Opel Astra Fiyatı.