Yeni Skoda Octavia’nın Gelişi 2021 Yılına mı Kaldı? Yeni Skoda Octavia Almanya Fiyat Listesi Nasıl?

Yeni Skoda Octavia Fiyat Listesi, Skoda Octavia Almanya Fiyatları, Skoda Octavia, Yeni Skoda Octavia, 2020 Skoda Octavia.

Doğuş Otomotiv tarafından resmen açıklandı. Yeni Skoda Octavia Eylül 2020’de Türkiye yollarına çıkacak. Elbette önemli bir değişim olmaması durumunda. Piyasada konuşulanlara kulak verdiğim zaman Yüce Auto’nun 2020 yılını pas geçeceğini duyuyorum. Bunun yerine Yüce Auto Skoda Octavia’yı 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa sunacak deniyor. Dizel otomatik Yeni Skoda Octavia satın almak isteyenlerin karşısına 2 litrelik ünite çıkacak. Çünkü VAG Grubu yavaş yavaş 1.6 dizele veda ediyor. Yeni Skoda Octavia Fiyat Listesi. Skoda Octavia fiyatları, 2020 Octavia fiyatları.

Instagram Hesabım

Tasarım trendlerini hem yaşam alanında hem de dış tasarımında çok iyi çalışmışlar. Kompakt Sedan sınıfının en çok satan modellerinden biri olan Skoda Octavia yeni tasarım detaylarıyla ülkemizde çok satar! Ancak gerekli şartlar yerine gelirse. Yani gereken önem verilir Jetta gibi kaderine terk edilmezse.

Yeni Skoda Octavia, Volkswagen Grubu’nun MQB platformu üzerinde yükselen bir tasarıma sahip. Volkswagen Jetta’nın yokluğunda grubun iddialı kompakt sedan görevini de üstlendiği için üzerinde çok çalışılmış. Yeni Skoda Octavia Euro NCAP çarpışma testinden 5 yıldız aldı. Yetişkin yolcu güvenliğinden % 92, çocuk yolcuda % 88, yaya güvenliğinden % 73 ve sahip olduğu güvenlik yardımcılarından % 79’luk sonuç elde etti. Boyutları uzayan ve genişleyen 2020 Skoda Octavia bunun getirdiği artıyla eskisine göre daha geniş bir yaşam alanına sahip. Skoda Octavia dördüncü nesliyle birlikte her detayında büyümüş. Umarım fiyatını da bu şekilde büyütmezler. Direksiyon simidi tasarımı komple değişirken, direksiyon sisteminde de daha keskin teknik iyileştirmeler var.

Skoda Octavia’nın dördüncü nesli sadece daha ekonomik ve çevre dostu değil, aynı zamanda her zamankinden daha fazla motor seçeneklerine de sahip. Ancak ülkemizde en çok ilgi görmesi beklenen küçük hacimli dizel otomatik seçeneği bulunmuyor. Bunun yerine artık hibrit seçenekle ekonomik tüketim sunacak.

Yeni Octavia, gelişmiş ve modern TDI ve TSI motorların yanı sıra hibrit ve doğalgazla çalışan seçeneklere de sahip. Ayrıca çevreye yaydığı gazlar azalmış. Bunun için en büyük destek AdBlue kullanmaya başlaması ile gelmiş. 81 kW (110 HP) ile 150 kW (204 HP) arasında değişen motor seçenekleri, kaputunun altında yatıyor. Dizel otomatik seçeneğine sahip olmak için 2 litrelik ünitenin tercih edilmesi gerekiyor. Bu durum ülkemiz vergilendirme sisteminde dizel otomatik fiyatının yüksek olması anlamına geliyor.

Volkswagen Polo SUV Türkiye’de Ne Zaman Satılacak? Dizel Otomatik var mı?

Yeni Skoda Octavia Almanya Fiyat listesi.

Almanya fiyatlarına baktığım zaman Yeni Skoda Octavia’nın Türkiye’de 280 bin TL başlangıç fiyatına sahip olacağını düşünüyorum.

Yeni Skoda Octavia Embition

27.360 Euro

Yeni Skoda Octavia Style

29.750 Euro

Yeni Skoda Octavia First Edition

29.750 Euro

2020 Skoda Octavia Yorumları. Yeni Skoda Octavia Fiyat Listesi.

Yeni Skoda Octavia Fiyat Listesi.
2020 Skoda Octavia