Yeni Skoda Octavia’nın Tasarımı ve Yaşam Alanı çizimleri gösterildi! Tanıtım 11 Kasım’da!

Yeni Skoda Octavia Kokpit Yorumları
Yeni Skoda Octavia Kokpit Yorumları

Yeni Skoda Octavia Yorumları Neler, 2020 Skoda Octavia, Yeni Octavia Çizimleri, Yeni Skoda Octavia İlk Görüntüler, 2020 Octavia Yorumlar, detayları haberde. Yeni Skoda Octavia’nın tasarım görüntüleri paylaşılmaya başlamıştı. Skoda tarafından paylaşılan çizim görsellere baktığım zaman iyi bir şey geliyor demiştim. Yeni Skoda Octavia’nın kokpit tasarımının çizimleri paylaşıldı. Yeni Skoda Octavia Kokpit Yorumları.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Prize takarak Şarj Edilemeyen Hibrit Araçların Sonu mu Geldi? Teşvikler Yön Değiştirdi!

Skoda tarafından markanın en önemli modeli olan Yeni Octavia’nın görüntüleri paylaşılmaya başladı. Bu çizimlere baktığım zaman ilk olarak coupe tasarım formunun belirgin bir şekilde ön plana çıkarıldığını görüyorum. Ona özellikle arka tarafından bakmak büyük bir keyif olacak gibi görünüyor. Camların, aydınlatma elemanlarının tasarımı da bu şekilde yapılmış durumda. Bu çizimler üzerine çok fazla yorum yapmak elbette doğru değil ama bugüne kadar 6.5 milyon adetten fazla satan Octavia’nın başarısını devam ettireceği kesin gibi görünüyor.

Yeni Skoda İç Mekan Tasarımı Nasıl?

Yeni Skoda Octavia’nın yaşam alanı tasarımları paylaşıldı. 2020 Skoda Octavia kokpit tasarımına baktığım zaman kompakt sedan sınıfında ilgiyi üzerine çekecek diye düşünüyorum. Yine direksiyon simidi tasarımı başarılı görünüyor. Kalite seviyesinin arttığı bu çizimlerden de çok rahat bir şekilde belli oluyor. Dördüncü nesil Skoda Octavia’nın dünya prömiyeri 11 Kasım’da Prag’da yapılacak.

2020 Skoda Octavia
2020 Skoda Octavia
2020 Skoda Octavia
2020 Skoda Octavia

Yeni Skoda Octavia Kokpit Yorumları. Araba Habercisi Dergisi.

[irp posts=”8860″ name=”Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım Sayısı Test Yıllığı Gibi: 13 Test Birden! Dergiliklerden Okuyabilirsiniz!”]

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında Neler Var?

Peugeot 508 100 kilometrede 1.3 litre tüketiyor!

Volkswagen Passat Yarı Otonom Olarak Satışa Sunuldu.

3 Boyutlu Gösterge Panelleri arabaların yeni oyuncağı oluyor.

Citroen C5 Aircross Kompakt SUV sınıfını karıştırdı.

Honda Civic Type R ile Teste Çıktık.

Subaru Forester hibrit seçeneğiyle geliyor.

DS3 Crossback Kalitesi ile oyunu bozacak mı?

Amiral Gemisi Renault Koleos Yenilendi.

Elektrikli Porsche, Tesla’yı tahtından eder mi?

En Çok Satan Arabaları araştırdık.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Ekim Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.