Yeni Subaru Forester e-BOXER Türkiye’de ne zaman satılacak? Subaru Türkiye yönetimi resmen açıkladı!

Yeni Subaru Forester e BOXER.
Yeni Subaru Forester e BOXER.

Yeni Subaru Forester e-BOXER Türkiye’de ne zaman satılacak? Subaru Türkiye yönetimi resmen açıkladı! Yeni Subaru Forester e BOXER.

Instagram Hesabım

Subaru Autoshow 2021’de Yeni Subaru Forester e-BOXER’ı görücüye çıkardı. Yeni Forester e-BOXER, iç ve dış tasarımından kullanışlılık detaylarına ve teknolojisine kadar bir dizi yenilemeyle önümüzdeki dönemin değişen beklentilerini karşılamaya aday bir otomobil. Tasarımında Subaru felsefesinin dışavurumunu taşıyan Yeni Forester e-BOXER, iç mekanındaki kalite artışı ve farklılaşan kullanıcı beklentilerini karşılamak için sahip olduğu detay düzenlemeleriyle her zamankinden daha etkileyici bir hale bürünüyor.

En işlevsel yenilikler, el hareketleriyle kumanda edilebilen klima sistemi, kamp kültürünü içselleştirmiş olan Subaru müşterisinin çok işine yarayacak bagajın tavan kısmında yer alan yeni asma kancaları ve markayı otonom sürüşe bir adım daha yaklaştıran 4. Nesil EyeSight sistemi olarak örneklenebilir.
Forester e-BOXER’ın zaten çok sevilen sürüş özellikleri de elden geçirildi. Yeni Forester e-BOXER, süspansiyon sisteminde yapılan iyileştirmelerle hem gövde hareketleri hem de zemin titreşimleri konusunda geliştirildi.
Arazi sürüşü destek sistemi X-Mode’un sürücülere desteğinin daha da güçlenmesi için de bir dizi düzenleme yapıldı.
Arkadan gelen araçların farlarının gözü rahatsız etmemesi için Otomatik Kararan Dikiz Aynası da araçtaki yenilikler arasında yer alıyor.

150 beygir güç, 194 Nm tork üreten araç, 0-100 km/s hızlanmasını 11.8 saniyede tamamlarken, son hızı 188 km/s olarak açıklanıyor.

Yenilenen Seat Ibiza manuel şanzımanla kaç paraya satılmaya başladı! 2021 Ibiza fiyat listesi nasıl?

Araba Habercisi Eylül 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 32. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 32. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2021 Sayısında neler var?

Yeni Peugeot 308 dengeleri değiştirecek.

Ateş gibi araba: Mazda 3.

İddialı DS 9 Türkiye yollarına çıktı.

Küçük SUV sınıfının gözdesi Seat Arona yenilendi.

Coupe SUV VW Taigo ne zaman geliyor?

Gümbür gümbür yeni Astra geliyor.

Yenilenen Duster otomatik şanzımanla geldi.

Honda City ve Accord Türkiye’ye ne zaman geliyor?

Fiat Doblo Trekking satışa sunuldu.

Yeni Seat Ibiza çıktı.

Her detayıyla göz alıcı bir araba: Mercedes Benz C200d.

Hem güçlü hem ekonomik: Nissan Qashqai.

SUV sınıfının en çok satan modeli: Dacia Duster.

Yeni Subaru Forester e BOXER.

Yeni Subaru Forester e BOXER

Yeni Subaru Forester e BOXER

Araba Habercisi Dergisi Yaz Sayisi 2022