YENİLENEN VW T-CROSS SATIŞA SUNULUYOR! Ay sonunda 1.493.000 TL’den başlayan fiyatla satılacak!

Yeni Volkswagen T Cross 2024
Yeni Volkswagen T Cross 2024

YENİLENEN VW T-CROSS SATIŞA SUNULUYOR! Ay sonunda 1.493.000 TL’den başlayan fiyatla satılacak! Yeni Volkswagen T Cross 2024.

Chery 2024 yeni modeller hangileri olacak?

Öncelikle bu bilgiler bana Doğuş Otomotiv Volkswagen Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak iletilmiştir. Açıklanan bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

“Yeni T-Cross, önemli ölçüde iyileştirilen standart donanım ve çok sayıda teknoloji güncellemesiyle Şubat ayı sonu itibariyle Volkswagen showroomlarında yerini alıyor. Türkiye’de 3 farklı donanım seviyesiyle satışa sunulan Yeni T-Cross, 1.493.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatıyla satın alınabilecek. Yenilenen T-Cross ile R-Line donanım seviyesi Türkiye’de ilk kez satışa sunuluyor. Turbo beslemeli ve yüksek verimli 1.0 TSI 115 PS motorla Life, Style ve R-Line olmak üzere üç farklı donanım seçeneğiyle satışa sunulan Yeni T-Cross, Parlak Sarı, Berrak Mavi ve Mercan Kırmızı olmak üzere üç yeni renk seçeneği ile dikkat çekiyor.

Yeni T-Cross’un tüm donanım seviyelerinde tıpkı makyaj öncesi olduğu gibi koltuklar farklı ihtiyaçları karşılamak için son derece esnek, hızlı ve basit bir şekilde ayarlanabiliyor. 14 santimetreye kadar ileri-geri hareket eden yatay sürgülü arka koltuklar sayesinde, yolcuların bacak mesafesi veya kullanım ihtiyacına bağlı olarak bagaj hacmi arttırılabiliyor. Asimetrik katlanabilen arka koltuk sırtlığı ve tamamen katlanabilen ön yolcu koltuğu ile kabin içi fonksiyonellik daha da artıyor. Ayrıca yüksek oturma pozisyonu sayesinde sürücü ve yolcular çevreye hakim, güvenli bir sürüşün keyfini çıkarıyor.

Yeni Skoda Octavia 14 Şubat 2024 tarihinde tanıtılacak! Skoda iddialı modelin son çizimlerini gösterdi!

Yeni T-Cross tüm donanım seviyelerinde, arka planda yenilenmiş bir yazılıma sahip yeni nesil 8” bilgi ve eğlence sistemi “Composition Media” ve 8’’ dijital gösterge paneli “Active Info Display” ile sunuluyor. Volkswagen’in IQ.DRIVE sürüş destek sistemleri kapsamında geliştirilen; şerit takip asistanı “Lane Assist”, yaya ve araç algılama özelliklerine sahip acil durum frenleme sistemi “Front Assist”, dinamik trafik işareti algılama sistemi “Dynamic Road Sign Display”, gelişmiş dikkat ve yorgunluk algılama sistemi “Driver Attention Monitor” Yeni T-Cross’un tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunuluyor.

Önceki jenerasyonunda arka fren lambalarının arasında yansımalı reflektör detayına yer verilen arka stop grubu tasarımı, makyajlı versiyonla beraber yerini şık bir kırmızı LED ışık şeridine bırakıyor. Böylece güçlü imaj sadece gündüz değil karanlıkta da Yeni T-Cross’un arka tasarımında kendisi tamamlamış oluyor. Style ve R-Line donanım seviyelerinde standart olarak sunulan IQ.LIGHT LED matrix farlar ile beraber “Premium LED Paket”in bir parçası olarak, önde farlardan Volkswagen logosuna kadar uzanan dekoratif LED ışık şeridi ve dikey konumlandırılmış LED gündüz sürüş farları; arkada ise 3D efektli, animasyonlu ve dinamik sinyalli arka fren lambaları bulunuyor.

Honda City modeline giden yolu kısalttık dediler! Honda City kampanyası ve şubat fiyatları nasıl?

Yeni Volkswagen T Cross 2024.

Yeni Volkswagen T Cross 2024

 

Yeni Volkswagen T Cross 2024.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba