Her Keseye Uygun Yerli Otomobil Olacak mı? Yerli Hafif Ticari Var mı?

Yerli Otomobil Kompakt SUV.
Yerli Otomobil Kompakt SUV.

Yerli Otomobil, Yerli Oto, Yerli Araba, Türkiye’nin Otomobili Hafif Ticari Araç, Yerli Hafif Ticari Araç Geliyor, Yerli Otomobil Kompakt SUV, Yerli Otomobil Kasa Tipleri Neler? Yerli Otomobil Kompakt SUV.

Yerli Otomobil ile ilgili gelişmeler son hızla devam ediyor. Yerli Otomobil Fabrikası temel atma töreni de gerçekleşti. Peki Türkiye’nin otomobilinde kasa tiplerinin neler olduğunu biliyor musunuz? Yerli Otomobil Kasa Tipleri Neler? Yerli Otomobil. Yerli Oto. Yerli Araba. Yerli Otomobil Kompakt SUV.

Instagram Hesabım

Türkiye’nin Otomobili Kasa Tipleri Neler Olacak?

Türkiye’nin Otomobili ile ilgili gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu TOGG CEO’su Gürcan Karakaş liderliğinde ilerleyen Yerli Otomobil’de Kasa Tipleri sayısı kaç tane olacak?

Yerli Otomobil Segment Tipleri. Yerli Otomobil Kasa Tipleri Hangileri?

C Segment Kompakt SUV

C Segment Kompakt Sedan

C Segment Kompakt HB

C Segment Kompakt MPV

C Segment Kompakt Hafif Ticari Araç

B Segment Küçük SUV

İkinci El Araç Fiyatları Balon mu? İkinci El Araçların Balon Fiyatları Düşecek mi? Ne Zaman Düşer?

Yerli Otomobil Teknik Özellikleri Nasıl?

AWD çekiş sistemi ile 0 -100 km/saat hızlanmasını sadece 4.8 saniyede tamamlayarak hayalini kurduğunuz performansı her gün yaşayacaksınız. RWD çekiş sistemine sahip otomobiller ise 100 km/saat hıza 7.6 saniyede ulaşarak beklentilerinizin ötesinde performans sunacak. Arkadan çekişli (RWD) versiyonlar 200 beygir gücü; tüm tekerleklerden çekiş (AWD) sunan versiyonlar ise 400 beygir gücü sunarak her yola özgüven ile çıkmanızı sağlayacak.

Yerli Otomobil 4×4 olacak mı?

Otomobilin standart konfigürasyonunda yer alacak arkadan çekiş (RWD) sisteminin yanı sıra ön aksta yer alan ikinci elektrikli motor ile tüm tekerleklerden çekiş (AWD) sistemi zorlu hava ve yol koşullarında seyahat edecekler için daha iyi bir çekiş sağlayacak. Yüksek çarpışma dayanımı, aktif ve pasif güvenlik ögeleri ve ileri sürücü destek sistemleri ile 2022 yılının Euro NCAP 5 Yıldız güvenlik normlarını sağlayacak.

Araba Habercisi Yaz 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi ikinci yılın altıncı sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 19. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Araba Habercisi Dergisi ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Yerli Otomobil Kompakt SUV.

Yerli Otomobil Kompakt SUV.
Yerli Otomobil Kompakt SUV.

Yerli Otomobil Kompakt SUV.

Yerli Otomobil Kompakt Sedan.