Yerli Otomobil TOGG’un son hali testler sırasında ortaya çıktı! Test eden Pininfarina gurur duyduk dedi!

Yerli Otomobil TOGG Pininfarina testleri

Yerli Otomobil TOGG’un son hali testler sırasında görünmeye başladı! Test eden Pininfarina gurur dedi! Yerli Otomobil TOGG Pininfarina testleri.

Instagram Hesabım

Türkiye’nin Otomobili TOGG’un testleri son hız devam ediyor. Bu testler sırasında Yerli Otomobil’in son hali de gözler önüne serilmeye başladı. İtalya Torino Pininfarina test alanında denemeleri devam eden TOGG’un son hali oldukça farklı görünüyor. Twitter hesabından bu anları paylaşan Pininfarina yönetimi, “Bu testlere ev sahipliği yapmaktan gurur duyduk. İşte prototiplerinin aerodinamik ve aeroakustik testleri için Torino’daki Rüzgar Tünelimizdeki ekip” dedi.

Aynı zamanda TOGG resmi twitter hesabından da şu paylaşım yapıldı: “Prototip test süreçlerimiz planlarımız doğrultusunda ilerliyor. Bugün aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz gerçekleştirildi.”

Tüm bunların yanında TOGG’un son tasarım detayları da ortaya çıkmaya başladı. Belki de testlere özel bir durum olabilir ama yan kamera aynalar yerine araçta bildik yan aynalara yer verildiği görüldü. Beyaz renkleriyle teste çıkan otomobilde gündüz farlarının yerine yuvarlak sis farlarının yer aldığı da görülüyor. Gündüz sis farlarının olduğu bölümdeyse krom detaylarla şıklık katılmış durumda. Tampon tasarımında da köşeli hatlar yerine daha düz bir tasarımın olduğu dikkat çekiyor. Büyük ihtimal test edilen bu versiyon aracın giriş versiyonunu oluşturacak.

2021 0 km Skoda Superb Fiyat Listesi nasıl? Kampanya bitti zamlar geldi! Sportline paket seçeneklere eklendi!

Araba Habercisi Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

Araba Habercisi Dergisi Ekim 2021 Sayısında neler var? 0 km otomobil dergileri 2021.

Fiat Egea Cross’a yeni body kit geldi.

Yeni Citroen C3 işte böyle olacak.

Çocukların hayalindeki Ford nasıl? İşte onların 2030 hayali.

Elektrikli Opel Mokka ne zaman geliyor? Resmi açıklama.

Elektrikli Hyundai Kona Türkiye’de satışa sunuldu.

Merakla beklenen Yeni Renault Megane elektrikli tanıtıldı.

Toyota Yaris SUV satışa sunulmak için gün sayıyor.

Yeni Peugeot 308’in fiyatları belli oldu.

Renault’nun yeni ticari araçları Türkiye’ye geldi.

Coupe SUV Volkswagen Taigo’nun Almanya fiyat listesi açıklandı!

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü geldi.

Yeni Honda City rekabeti seviyor. Sedan rekabeti hız aldı.

Yeni Volkswagen Polo büyük oynuyor. Satışa sunuldu.

Yerli Otomobil TOGG Pininfarina testleri.

Yerli Otomobil TOGG Pininfarina testleri

Yerli Otomobil TOGG Pininfarina testleri.

Twitter hesabından bu anları paylaşan Pininfarina yönetimi, “Bu testlere ev sahipliği yapmaktan gurur duyduk. İşte prototiplerinin aerodinamik ve aeroakustik testleri için Torino’daki Rüzgar Tünelimizdeki ekip” dedi.

Aynı zamanda TOGG resmi twitter hesabından da şu paylaşım yapıldı: “Prototip test süreçlerimiz planlarımız doğrultusunda ilerliyor. Bugün aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz gerçekleştirildi.”

Yerli Otomobil TOGG Pininfarina testleri