1 Kadın 1 Erkek Opel Grandland X Testimizi Youtube MSE Medya Kanalında İzlediniz mi?

1 Kadın 1 Erkek Opel Grandland X Testi
1 Kadın 1 Erkek Opel Grandland X Testi

Uzun süre birlikte çeşitli televizyon kanallarında 1 Kadın 1 Erkek gözüyle araba testleri yapan Begüm Kıratlılar ve Murat Tosun bu kez youtube kanallarında izleyicileri ile buluşuyor. 1 Kadın 1 Erkek Opel Grandland X Testi

Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Yorumları gibi detaylar haberimizde.

Araba Habercisi Dergisi

Youtube 1 Kadın 1 Erkek otomobil testi izle

1 Kadın 1 Erkek Gözüyle Otomobil Testleri MSE Medya Youtube Kanalı’nda devam ediyor. Begüm Kıratlılar ve Murat Tosun bu kez Opel’in iddialı Kompakt SUV modeli Benzinli Otomatik Grandland X’i Test Etti.

Youtube 1 Kadın 1 Erkek otomobil testi

İddalı Youtube kanalı MSE Medya yoluna emin adımlarla devam ediyor. Otomobil testlerinin önemli adreslerinden biri olan Youtube bu kez 1 Kadın 1 Erkek gözüyle testlere ev sahipliği yapıyor. MSE Medya Kanalı’nda ayrıca Moda, Makyaj, Teknoloji gibi konularda da Testler ve Haberler yapılıyor.

Youtube 1 Kadın 1 Erkek araba testi

Uzun süre birlikte ceşitli televizyon kanallarında 1 Kadın 1 Erkek gözüyle araba testleri yapan Begüm Kıratlılar ve Murat Tosun bu kez youtube kanallarında izleyicileri ile buluşuyor.

Basit anlatım diliyle dikkat çeken ikili Youtube kanalında araba test ediyor, izleyen herkesi bilgilendiriyor. Youtube araba testleri Youtube araba karşılaştırmaları Youtube araba yorumları izlemek isterseniz sizleri www.youtube.com/msemedya kanalına bekleriz.

[irp posts=”2555″ name=”1 Kadın 1 Erkek Youtube MSE Medya Kanalı’nda Araba Testi İzle”]

1 Kadın 1 Erkek Youtube MSE Medya
Youtube 1 Kadın 1 Erkek araba testi Opel Grandland X
Araba Habercisi Murat Tosun

1 Kadın 1 Erkek Opel Grandland X Testi

www.youtube.com/msemedya

[irp posts=”4975″ name=”Araba Habercisi Dergisi Haziran 2019 Sayısı Dergiliklerde Yayına Çıktı! Kaçırmayın Yazık Olur!”]

1 Kadın 1 Erkek Opel Grandland X Testi, Youtube Araba Testi İzle, Otomobil Testi İzle, Youtube Test Videoları, Youtube Opel Test, 1 Kadın 1 Erkek Test, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri, Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araba Videolu Testler, Otomobil Videolu Testler

Yeni Opel Grandland X’in motor kaputunun altında 2 farklı motor seçeneği yer alıyor. Bu motor seçeneklerinden sadece test aracında da kullandığımız 1.2 litre turbo istendiğinde manuel şanzımanla satın alınabiliyor. 1.6 lt 120 HP güç üreten dizel motor seçeneği sadece otomatik şanzımanla satın alınabiliyor.
Opel Grandland X, testimize 1.2 litre turbo benzinli versiyonu ile konuk oldu. Bu motor 5500 d/d’de 130 HP güç, 1750 d/d’de ise 230 Nm tork üretiyor. 6 ileri tam otomatik şanzıman ile kombine edilen bu ünite 0-100 km/s hızlanmasını 10.4 saniyede tamamlarken maksimum 196 km/s hıza ulaşabiliyor.

Youtube Murat Tosun