İlk Yedi Ay Sonunda Türkiye’nin En Çok Satan 10 Arabasını Merak Ediyor Musunuz?

2019 En Çok Satan Araçlar Hangileri
2019 En Çok Satan Araçlar Hangileri

İlk Yedi Ay Sonunda Türkiye’nin En Çok Satan 10 Arabasını Merak Ediyor Musunuz? Türkiye’nin En Çok Satan Arabaları Hangileri? 2019 En Çok Satan Araçlar Hangileri?

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araç Testleri

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından açıklanan Ocak-Temmuz 2019 toplam satışlara göre Türkiye’nin en çok satan arabaları. İşte filo pazarı da dahil olmak üzere Türkiye’de en çok satan otomobiller.

2019 En Çok Satan Araçlar Hangileri? Araba Habercisi Dergisi.

SıraMarkaModelSınıfOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzToplam
1FiatEgea SedanC11.2782.5486.1523.6984.0744.4931.42423.667
2RenaultClio HBB28281.3022.4081.3011.9103.4721.02512.246
3RenaultMegane SedanC16501.0923.1111.2201.9652.2761.25411.568
4ToyotaCorollaC11178731.7171.5002.2212.3351.1269.889
5HondaCivic SedanC16898671.3081.2381.4231.6407647.929
6FordTourneo CourierTicari4045651.3329067989773245.306
7VWPassatD15748101.3536063338374804.993
8NissanQashqaiC73825151.3156986561.0843104.960
9VWGolfC22324147675027452.0092494.918
10Peugeot3008C71392581.0578159571.1363404.702

Teknoloji Dergisi Hediyeli Araba Habercisi Dergisi Yaz Sayısı’nda Neler Var?

Yeni Volkswagen Passat iddialı özellikleriyle geliyor.
Mercedes A Serisi Sedan tüm dengeleri bozdu.
Yeni Peugeot 2008 sınıfı gibi küçük kalmaz.
Yerli Malı Yeni Renault Clio Eylül Sonu Satışa sunuluyor.
Sınıfının Lideri Nissan Qashqai 160 beygir oldu.
Ford’un yepyeni ticari araçları Türkiye yollarına çıktı.
Renault Kadjar yenilendi hiç olmadığı kadar iddialı geldi.
1000 beygirlik Ferrari elektriğin gücünü kullanıyor.
Mercedes AMG GTR Roadster nefes kesen olmuş.
Bu kamyon yürüyen bir bilgisayar: Nikola TWO

En Çok Satan Otomobil, En Çok Satan Araba, En Çok Satan Model, En Çok Satan Araç 2019, En Çok Satan SUV.

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araç Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları, Araba Haberleri. Elektrikli Arabalar, Elektrikli Otomobiller, Elektrikli Araçlar.