Volkswagen Caddy Ne Zaman Geliyor? Doğuş Otomotiv Resmen Açıkladı!

2020 Caddy fiyat listesi
2020 Caddy fiyat listesi

Volkswagen Caddy Ne Zaman Geliyor, 2020 Caddy ne zaman geliyor, 2020 Caddy fiyat listesi, Yeni Caddy ne zaman geliyor, Beşinci Nesil Volkswagen Caddy.

Volkswagen Caddy Ne Zaman Geliyor? İşte Beşinci Nesil Volkswagen Caddy’nin Türkiye’de Satılacağı Tarih! Volkswagen Caddy Ne Zaman Geliyor, 2020 Caddy ne zaman geliyor, Yeni Caddy ne zaman geliyor, Beşinci Nesil Volkswagen Caddy. 2020 Caddy fiyat listesi

Instagram Hesabım

Beşinci nesil Volkswagen Caddy markanın iddialı modeli Golf ile benzer bir tasarımla tanıtılmıştı. Bu modelin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı Doğuş Otomotiv tarafından resmen açıklandı. Yeni Volkswagen Caddy Şubat ayında Türkiye’de satışa sunulacak. Panoramik cam tavan, yeni arka süspansiyon sistemi, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi var.

Volkswagen Caddy Mk5 sıfırdan tasarlanmış durumda ve Volkswagen’in iddialı modellerinin yükseldiği MQB platformunu kullanıyor. LED aydınlatma grupları ile dikkat çeken tasarım markanın her zaman yaptığı gibi genlerine sadık kalarak tasarlanmış. Volkswagen markalarının tüm modellerinde yaptığı gibi artık Caddy modelinde de donanım isimleri farklılaşacak. Volkswagen tüm dünya genelinde artık model isminin yer aldığı donanım paketini giriş seçeneği olarak açıklıyor. Volkswagen Caddy’nin motor kaputunun altında 2 litre dizel ünitenin 75, 102 ve 122 HP güç üreten seçenekleri yer alacak. En çok ilgi görmesi beklenen 1.5 litre TSI motor 116 beygir güç üretirken hem manuel hem de otomatik şanzıman seçenekleriyle satışa çıkacak.

2020 Caddy fiyat listesi.

Volkswagen Caddy Caddy donanım paketi Caddy 25,583 Euro

Volkswagen Caddy Life 27.642 Euro

Volkswagen Caddy Move 30.020 Euro

Doğuş Otomotiv Başkanı ve CEO’su Emin Ali Bilaloğlu açıkladı

Doğuş Otomotiv Başkanı ve CEO’su Emin Ali Bilaloğlu ilk tanıtım hakkında şu bilgileri paylaştı: “Bu haftaya uzun zamandır hasret kaldığımız lansmanları ve toplantıları hatırlatan bir etkinlik ile başladık. Volkswagen Ticari Araç markasının tabiri caizse amiral modeli Caddy’nin yenilenen nesli Yeni Caddy’nin ön lansmanı, Volkswagen Arena’da çok sınırlı sayıda katılımcıyla, pandemi koşullarına uygun bir etkinlikle gerçekleşti. Kısa bir süre önce Scania Genel Müdürlüğü sorumluluğunu da üstlenen, Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürü Dostum Tolga Senyücel ile Yeni Caddy ile poz verdik. Bende bir alışkanlık oldu, baktığım fotoğraflarda aklıma ilk maske ve sosyal mesafe de geliyor. Benim gibi olanlar için hemen belirteyim, Tolga ile maskelerimizi fotoğraf çekimi için kısa bir süre için çıkardık. Yeni Caddy, dijital gösterge paneli, yeni multimedya ekranı ve yeni nesil güvenlik ekipmanlarıyla Şubat ayında yetkili satıcılarımızda yerini alacak.”

2020 Caddy fiyat listesi

İşte Volkswagen Passat Yerine Üretilecek Otomobil! Volkswagen’in yeni göz bebeği: VW ID4!

Araba Habercisi Dergisi Aralık 2020 Sayısı’nda neler var? Araba Dergileri Araba Habercisi Aralık.

Araba Habercisi Dergisi’nin Aralık sayısı her zaman olduğu gibi keyif almanızı sağlayacak bir sayı oldu.

İşte tamamen yenilenen Honda Civic! Yeni Honda Civic ne zaman satılacak?

Bu Golf fabrika çıkışlı 320 beygir güç üretiyor. Volkswagen Golf R özellikleri neler?

Fiat Egea Cross ne zaman satışa sunuluyor! Yerli Üretim Egea Cross özellikleri neler?

Küçük SUV sınıfının iddialı modeli Renault Captur Araba Habercisi testine çıktı.

2. El fiyatları ne olacak? Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş cevapladı.

Yeni Dacia modelleri ne zaman satışa sunulacak? Fiyat performans makineleri geliyor.

Dördüncü nesil Audi A3 Sportback Türkiye’de satışa sunulmak için yola çıktı!

Yeni Hyundai i20 hibrit dizeli tahtından eder mi? Test ettik.

İkinci el Renault Fluence satın alınır mı? Araba Habercisi testinde.

Delphi Technologies Satış Sonrası “D” Markası ile Madeni Yağ Pazarına Geri Döndü!