Hyundai Elektrikli Konsept Modeli ‘45’ ile Geçmiş ve Geleceği Birleştiriyor!

2020 Hyundai 45 Konsept Özellikleri.
2020 Hyundai 45 Konsept Özellikleri.

Hyundai, bu sene 10-22 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan IAA Frankfurt Otomobil Fuarı’nda markanın geleceğine vurgu yapacak. Bu vizyon kapsamında ise ‘45’ konsept modelini tanıtacak. Markanın 1970’lerdeki ilk modeline atıfta bulunan ‘45’ Hyundai’nin gelecekteki elektrikli otomobilleri için sembolik bir dönüm noktası görevi görecek. 2020 Hyundai 45 Konsept Özellikleri.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Hyundai’nin yeni konsept modeli, markanın yeni tasarım dilini vurguluyor. ‘Duygusal Sportiflik’ adı verilen bu yeni tasarım dilinde, hem müşterilerin duygularına hitap ederken hem de en yenilikçi mobilite çözümleri sunuluyor. ‘45’ modelinin Hyundai’nin Pony modeliyle geçmişine atıfta bulunan bir tasarıma sahip olmasına rağmen geleceğin teknolojisiyle donatılmış olması da oldukça ilgi çekici.

Hyundai ‘45’ konsept modelinin 10 Eylül’de IAA Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı yapılacak. Hyundai, tüm standında araç teknolojisinde gelecekte yer alacak çeşitli yenilikleri ve yaşam tarzı detaylarını da tanıtacak.

2020 Hyundai 45 Konsept Özellikleri. Araba Habercisi Dergisi.

Araba Habercisi Dergisi Eylül Sayısı Çıktı! Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz!

Araba Habercisi Dergisi’nin dopdolu Eylül Sayısı Çıktı. Üstelik Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi hediyesiyle birlikte. İki dergiyi birlikte dergiliklerden okuyabilir, yok ben basılı istiyorum derseniz abone olabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Eylül Sayısında Neler Var?

Opel 50 km boyunca hiç yakmayan SUV yaptı!
Cabrio SUV olur mu demeyin? Volkswagen yaptı.
Elektrikli Audi SUV rakiplerinden önce geldi.
Mercedes Benz Kompakt Sedan A200 ile çok iddialı.
Yeni Opel Corsa Elekrikli Seçeneğiyle Geliyor!
Ford SUV Şansını Puma ile deneyecek.
Yeni Mazda3 180 Beygir Oldu.
Fabrika Çıkışı LPG’li Honda Civic Testi.
Yerli Malı Renault Clio Yenilendi.
Nissan Qashqai CVT şanzıman dönemini kapattı.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Eylül Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.