2021 Renault Kangoo Ne Zaman Satılacak? Yeni Kangoo ticari araçta oyunun kurallarını yeniden yazar!

2020 Renault Kangoo.
2020 Renault Kangoo.

2020 Renault Kangoo, Yeni Renault Kangoo, 2020 Kangoo, Yeni Kangoo, Renault ticari araçlar Kangoo, Yeni Renault Kangoo tanıtıldı.

İşte merakla beklenen Yeni Renault Kangoo! Hafif Ticari Araç sınıfında tüm dengeleri değiştirmeye hazır! 2020 Renault Kangoo, Yeni Renault Kangoo, 2020 Kangoo, Yeni Kangoo, Renault ticari araçlar Kangoo, Yeni Renault Kangoo tanıtıldı. Renault Express tanıtıldı.

Instagram Hesabım

Hafif ticari araç sınıfının merakla beklenen modeli Yeni Renault Kangoo tanıtıldı. Daha ilk fotoğraflarının yayınlanmasının ardından bu tip araç satın alacakların büyük bir çoğunluğu tarafından beğenildi. Özellikle iddialı yüz tasarımı onun sınıfında adını ön plana rahat bir şekilde çıkarır diye düşünüyorum. Keskin çizgiler yerine daha yuvarlak tasarımlı hatları kullanmaya başlayan Yeni Kangoo kaliteli ve karizmatik görünen bir yüze kavuştu. Krom havalandırma ızgarasıyla birlikte farların uyum içinde olması ona baktığınız zaman iyi giyimli bir ticari araç görmenizi sağlıyor. Arkaya doğru uzanan tasarım detaylarında da bu tip bir tasarım anlayışı benimsenmiş. Bu sayede bütününe bakıldığında iddialı görünen ve farklı olan bir hafif ticari araç çizgisi ortaya çıkarılmış. 

Fas’ın Tangier kentindeki Renault fabrikasında üretilecek olan ve daha uygun bir fiyat etiketine sahip olan Renault Express Van ve binek versiyonu Express binekte tanıtıldı. Bu aracın da Avrupa pazarlarında satışa sunulmasına karar verildi. Yandan kolay yükleme yapılabilecek yükleme genişliği ile dikkat çeken bu model Türkiye’de de çok iddialı olacaktır. Bunların yanında Renault, 2022 yılına kadar tüm kamyonet ve minivan yelpazesini elektriklendireceğini de açıkladı.

Yeni Renault Kangoo ne zaman satılacak? 2020 Renault Kangoo ne zaman satılacak?

Yeni Kangoo Van ve Yeni Kangoo, Renault’nun Fransa’daki Maubeuge fabrikasında üretilecek. 2021 yılının ilk aylarından itibaren Avrupa’da ve Türkiye’de satışa sunulacak. Yeni Renault hafif ticari araçlarla ilgili daha fazla bilgi yakında açıklanacak.

2021 Fiat Egea Sedan ne zaman satılacak? Makyajlanan Egea Sedanın özellikleri neler?

Araba Habercisi Dergisi’nin Aralık 2020 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Aralık 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 23. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 23. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 23 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

Araba Habercisi Dergisi Aralık 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

2020 Renault Kangoo

2020 Renault Kangoo