Cupra Formentor vahşi cazibe tanıtıldı! 2.5 litrelik beş silindirli makineye sahip Cupra Formentor çıktı!

2021 Cupra Formentor VZ5.

2.5 litrelik beş silindirli makineye sahip Cupra Formentor tanıtıldı! Sadece 7000 tane üretilecek! 2021 Cupra Formentor VZ5, Yeni Cupra Formentor VZ5, Cupra Formentor 390 PS, Cupra Formentor 4Drive.

Instagram Hesabım

Cupra Formentor vahşi cazibe tanıtıldı. Son yılların yükselen sınıfı olan SUV modeller arasında bir yıldız yükseliyor. 2021 Cupra Formentor VZ5 teknik özellikleriyle göz kamaştırıyor.

Cupra Formentor VZ5, 390 PS güç ve 480Nm tork üreten 2,5 litrelik beş silindirli TSI motorla donatılmış durumda. Performanslı SUV modelin 0’dan 100 km/s hıza çıkması için sadece 4,2 saniye yeterli açıklaması yapıldı. 4Drive sürüş sistemine sahip olan aracın son hızıysa 250 km/s olarak açıklandı. 7 ileri vitesli DSG çift kavramalı şanzımana sahip olan Cupra Formentor VZ5 dört tekerlekten çekiş sisteminin getirdiği artıyla yol tutuş konusunda gerçek ustalardan biri. Gidebildiği kadar gerektiğinde durmasını da bilen araçta 18 inç altı pistonlu Akebono fren kaliperleri kullanılmış. Dış tasarımında serideki en güçlü model olduğunu göstermek için karbon fiber ayrıntılara yer verilmiş. Aydınlatma grubunun hemen alt tarafında da ekstra hava giriş kanalları bulunuyor. Aracın yüksekliği de 310 HP güç üreten versiyona göre 10 milimetre kısaltılmış durumda. Açıklanan bilgilere göre tamamı soldan direksiyonlu olmak üzere bu araçtan sadece 7 bin adet üretilecek.

Merakla beklenen Hyundai i20 N Line ne zaman satışa sunulacak? Üretimi İzmit’te başladı mı?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Şubat 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? 2021 Cupra Formentor VZ5.

Araba Habercisi Dergisi 25. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 25. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2021 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

2021 Cupra Formentor VZ5.

2021 Cupra Formentor VZ5

2021 Cupra Formentor VZ5

2021 Cupra Formentor VZ5