Yeni Hyundai Santa Fe gümbür gümbür geliyor! Yeni tasarımla 0 km 2024 Hyundai Santa Fe çok iddialı!

2024 Hyundai Santa Fe 0 km.
2024 Hyundai Santa Fe 0 km.

Yeni Hyundai Santa Fe gümbür gümbür geliyor! Yeni tasarımıyla 0 km 2024 Hyundai Santa Fe çok iddialı! 2024 Hyundai Santa Fe 0 km.

0 KM OTOMOBİL FİYAT LİSTELERİ KARIŞACAK

Hyundai’nin popüler SUV modeli Santa Fe, baştan sona yenilenerek bambaşka bir kişilikle geliyor. İnce detaylara sahip Santa Fe, sıra dışı tasarımıyla daha güçlü bir duruş sergiliyor. Geniş iç mekan, rahat bir yaşam alanı sunarken çoğunlukla çevre dostu malzemelerden yararlanıyor. Hyundai Motor Company, baştan sona radikal bir şekilde değiştirilmiş yeni Santa Fe ile tüm dikkatleri üzerine çekerken aynı zamanda beşinci nesille de D-SUV segmentindeki iddiasını sürdürmüş oluyor. 1.6 litrelik hibrit motorla satışa sunulacak olan yeni Santa Fe, 2024 yılının ikinci yarısında Türkiye’de satışa çıkacak. Yani artık eli kulağında demek mümkün. Yakında Hyundai yönetimi resmi açıklamayı yapacaktır.

Yandan bakıldığında uzatılmış dingil mesafesi de cesur bir tavan hattı oluşturuyor. Çamurlukların etrafındaki güçlü hacim ise keskin bir şekilde hazırlanmış 21 inç jantları barındırıyor ve bunların tümü yeni SUV’a sağlam ve maceracı bir görünüm kazandırıyor.
Yeni Santa Fe’nin iç mekanı, son derece ferah ve yatay bir düzende hazırlanmış. Bu genişliğe uygun düz bagaj kapağı, açıldığında arkada balkon benzeri bir his uyandıran geniş bir iç hacim yaratıyor. Tamamen katlanabilir ikinci ve üçüncü sıradaki koltuklar, sınıfında lider iç alan sağlıyor. Önceki nesle göre daha güçlü bir izlenim uyandıran yeni model, incelikle detaylandırılmış bir dış tasarıma ve genişletilmiş bagaj kapağının açıklığından akan geniş ve çok yönlü bir iç mekana sahip. Yeni Santa Fe’nin kutumsu şekli ve farklı silueti, uzun dingil mesafesi ve geniş bagaj kapağı alanından yararlanıyor. Aracın önü, yüksek motor kapağı ve H şeklindeki farları, cesur ve keskin çamurluklarla birleşiyor. H şeklindeki ön farlar, görsel bütünlüğü artırmak için H motifli alt ön tasarımla uyum sağlıyor. Böylece, H şeklindeki tasarım öğeleriyle Hyundai’nin “H” amblemi yeniden yorumlanıyor.

Volkswagen LİDER olmak istiyor! İşte Doğuş Otomotiv Volkswagen’in bu yıl satacağı yepyeni modeller!

2024 Hyundai Santa Fe 0 km.

2024 Hyundai Santa Fe 0 km

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba