Sınırlı Sayıda Alfa Romeo Giulietta Dizel Otomatik 136.900 TL Etiketle Satılıyor!

Alfa Romeo Kampanya Mayıs
Alfa Romeo Kampanya Mayıs

Sınırlı Sayıda Alfa Romeo Giulietta Dizel Otomatik 136.900 TL Etiketle Satılıyor! Alfa Romeo Kampanya Mayıs

Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Alfa Romeo Giulietta modeli için Mayıs ayı sonuna kadar birden fazla alım fırsatı sunuluyor. Giulietta’nın zengin donanımı ile dikkat çeken “Super” versiyonu, 15 bin TL’lik indirim fırsatına ilaveten, 8 bin TL’lik hurda teşviki ile birlikte 136 bin 900 TL’lik cazip fiyat ile satışa sunuluyor. Alternatif olarak tüm Giulietta versiyonlarında 50 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli eşit ödemeli kredi imkanı bulunuyor.

[irp posts=”4567″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mayıs 2019 Sayısı Turkcell Dergilik’te İndirme Linki Haberde!”]

Alfa Romeo, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak satış kampanyası dahilinde tüm Giulietta versiyonlarında 50 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli eşit ödemeli kredi kampanyası sunuyor. Giulietta’nın zengin donanım ile tasarlanan “Super” versiyonları kredi kampanyasına alternatif olarak; sınırlı sayıdaki otomobil için 15 bin TL’lik nakit indirim fırsatı ile satın alınabiliyor. Kampanyada 8 bin TL’lik hurda teşviki indirimi ile birlikte sınırlı sayıdaki Giulietta, 136 bin 900 TL’ye yeni sahiplerini bekliyor.

120 HP gücünde 1.6 litre dizel motor ve çift kavrama otomatik vitese sahip Giulietta Super versiyonun zengin donanımı içerisinde, çift bölge otomatik klima, ön ve arka park sensörleri, yan ve perde hava yastıkları, otomatik katlanır yan aynalar, karanlık ve yağmur sensörleri, bi-xenon ön farlar ve far yıkama sistemi, 17 inç alaşımlı jantlar gibi pek çok güvenlik, konfor ve tasarım öğesi standart olarak sunuluyor.

[irp posts=”3751″ name=”Youtube MSE Medya Kanalında Mercedes CLS 400d Testim Yayında! Abone Ol Kaçırma!”]

Alfa Romeo Kampanya Mayıs

Araba Habercisi Dergisi

Alfa Romeo’nun İlk Kompakt SUV’u Cenevre’den Sonra Milano’da da Işıldadı

Alfa Romeo Tonale konsept modeli markanın güzellik anlayışını temsil ediyor. Şehirli sportif kompakt SUV olarak Alfa Romeo tarafından konumlandırılıyor. Tasarımında İtalyan stilinin yarını hakkında da ipuçları veriyor. Alfa Romeo’nun tamamen sürücü odaklı detayları ve tasarımsal ögeleri, Tonale’yi oldukça kullanışlı hale getiriyor. Alfa Romeo’nun genlerini taşıyan tasarımın, modern İtalyan tasarımıyla harmanlanması sonucu ortaya dönüp de bakmaktan kendinizi alıkoyamayacağınız bir dizayn ortaya çıkmış.

Markanın geçmiş modellerine atıfta bulunarak retro tasarım esintileri de göze çarpıyor. Örneğin 21 inçlik jantlar, Alfa Romeo’nun 1960’lı yıllarda ürettiği ortadan motorlu 33 Stradale modelini hatırlatıyor. Ön farlar ise Brera ve SZ gibi kült modellere selam çakıyor. Fakat tüm bu detaylar modern tasarımla sunulduğu için yıllarca eskimeyecek tasarımsal ögeler olarak karşımıza çıkıyor. İç tasarımda ise dijital ekranlar konusunda oldukça cömert olan Tonale, iki farklı ekrana sahip. Bunlardan ilki 12.3 inçlik gösterge paneli iken, diğeri de 10 inçlik dokunmatik eğlence bilgi ekranı. İç mekanda LED ortam aydınlatmalarına da yer veren Tonale, kabin yapısı olarak oldukça şık ve modern görünüyor.

Alfa Romeo’nun İlk Kompakt SUV’u Cenevre’den Sonra Milano’da da Işıldıyor

Youtube Murat Tosun