Türk Otomotiv Tarihinde Bir İlk! Anadolu Isuzu Midibüs İhracat Rekorunu Kırdı!

Anadolu Isuzu İhracat Rekoru Kırdı
Anadolu Isuzu İhracat Rekoru Kırdı

Türk Otomotiv Tarihinde Bir İlk! Anadolu Isuzu Midibüs İhracat Rekorunu Kırdı! Anadolu Isuzu İhracat Rekoru Kırdı!

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araç Testleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Anadolu Isuzu, Türk Otomotiv tarihinin en büyük midibüs ihracatını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Anadolu Isuzu, Türkiye’de kısa sürede büyük başarılara imza atan midibüsü Isuzu Novociti Life ile ihracat pazarlarında da aktif rol oynamaya devam ediyor. Polonya, İtalya, Yunanistan ve Fransa’dan sonra Gürcistan’ın Tiflis Belediyesi’ne yüksek adetli araç satışı gerçekleştiren Anadolu Isuzu, Tiflis Belediye Başkanı Kakha Kaladze’yi fabrikasında ağırladı.

Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve Anadolu Isuzu’nun Fabrikasında üretilen Isuzu Novociti Life, ihracat pazarlarındaki varlığını gün geçtikçe daha da artırıyor. Araç Polonya, İtalya, Yunanistan ve Fransa’dan sonra Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te de hizmet vermeye başlayacak. Isuzu Novociti Life, Ağustos ayında başlayacak teslimatlarla birlikte tek seferde Türk otomotiv tarihinin en yüksek adetli midibüs ihracatına imzasını atmış olacak. Tiflis Belediye Başkanı Kakha Kaladze, Isuzu Fabrikasına yaptığı ziyarette araçları yakından görerek beğenilerini iletti.
İhaleyi kazanan Anadolu Isuzu, toplam değeri 16.9 milyon Euro tutarındaki toplu ulaşım ihalesiyle Türk otomotiv tarihinde bir ilki başaracak. Türkiye tarihindeki ihracat pazarlarındaki en yüksek adetli midibüs ihracatına imzasını atmış olacak. İlk olarak 2019 yılının Ağustos ayında başlayacak olan teslimatlar, yıl sonuna kadar Anadolu Isuzu Gürcistan distribütörü GT Group LLC’ye gönderilecek ikiyüz adedi aşkın araçla tamamlanmış olacak.

Anadolu Isuzu İhracat Rekoru Kırdı! Araba Habercisi Dergisi.

Anadolu Isuzu İhracat Rekoru Kırdı Tiflis
Anadolu Isuzu İhracat Rekoru Kırdı Tiflis

[irp posts=”5601″ name=”Teknoloji Dergisi GoToTechno Hediyeli Araba Habercisi Yaz Sayısı Dergiliklerde Çıktı!”]

Teknoloji Dergisi GoToTechno Hediyeli Araba Habercisi Yaz Sayısı Dergiliklerde Çıktı!

2020 Audi Q3 Sportback Modeli Tanıtıldı! Özellikleri Neler? Hibrit Motor Seçeneği de Var!

Youtube Murat Tosun