İddialı Rakiplerini Geçti Aston Martin DBS Superleggera En İyi Spor Araba Ödülünü Aldı!

Aston Martin DBS Superleggera En İyi Seçildi.
Aston Martin DBS Superleggera En İyi Seçildi.

Aston Martin’in amiral gemisi DBS Superleggera, İngiltere’de ‘Yılın Spor Arabası’ ödülünü aldı. İngiltere’nin prestijli bir çok otomotiv sektör temsilcilerinin yaptığı değerlendirmede, Aston Martin DBS Superleggera en iyi olduğunu aldığı ödülle kanıtladı. Aston Martin DBS Superleggera En İyi Seçildi.

Araba Dergisi, Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Sportscar segmentinde uzmanların seçtiği modeller, yarış pistinde nefes kesici şekilde hızlı olabilen ve aynı zamanda da karayolunda makul hızlar yapabilen eğlenceli modeller olarak tanımlandı. Adaylar arasında ise McLaren 600LT Spider, Porsche 911, BMW Z4, Toyota Supra ve Audi R8 V10 Performance bulunuyordu. Aston Martin DBS Superleggera ise bu zorlu rakipler arasından sıyrılıp eşsiz tasarımını aldığı ödülle taçlandırdı.

Aston Martin DBS Superleggera dinamik yapısı, agresif duruşu ve olağanüstü performansıyla öne çıkıyor. Aston Martin Tasarım Şefi Miles Nurnberger, ‘Bu ödül, otomotiv sektöründeki uzmanlar ve gazeteciler tarafından modelimizin ne kadar takdir edildiğini gösteriyor. Aldığımız ödül için çok mutluyuz. Ancak asıl ödül ise müşterilerimizin DBS Superleggera’yı ne kadar sevdikleridir’ dedi.

Kompakt SUV Opel Grandland X’in 2.2 Litre Yakan Hibrit Versiyonunu Tanıtıldı!

Aston Martin DBS Superleggera En İyi Seçildi. Araba Habercisi Dergisi.

Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Teknoloji Dergileri arasında yer alın Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim Sayısı dopdolu içeriğiyle Çıktı! Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz! Üstelik Teknoloji Dergisi GoToTechno hediyesiyle birlikte. Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Çıktı!

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Araba Habercisi Dergisi’nin dopdolu Ekim Sayısı Çıktı. Üstelik Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi hediyesiyle birlikte. İki dergiyi birlikte dergiliklerden okuyabilir, yok ben basılı istiyorum derseniz abone olabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında Neler Var?

Peugeot 508 100 kilometrede 1.3 litre tüketiyor!

Volkswagen Passat Yarı Otonom Olarak Satışa Sunuldu.

3 Boyutlu Gösterge Panelleri arabaların yeni oyuncağı oluyor.

Citroen C5 Aircross Kompakt SUV sınıfını karıştırdı.

Honda Civic Type R ile Teste Çıktık.

Subaru Forester hibrit seçeneğiyle geliyor.

DS3 Crossback Kalitesi ile oyunu bozacak mı?

Amiral Gemisi Renault Koleos Yenilendi.

Elektrikli Porsche, Tesla’yı tahtından eder mi?

En Çok Satan Arabaları araştırdık.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Ekim Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.