CHERY KASIM 2023 KAMPANYASI! Sıfır kilometre Chery modelleri için Kasım kampanyası yapıldı!

Chery Kampanya Kasım 2023.
Chery Kampanya Kasım 2023.

CHERY KASIM 2023 KAMPANYASI! Sıfır kilometre Chery modelleri için Kasım kampanyası yapıldı! Chery Kampanya Kasım 2023.

Öncelikle bu bilgiler bana Chery Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak iletildi. Haberin devamından açıklanan kampanya bilgilerini bulabilirsiniz.

1.6 litrelik turbo benzinli 183 HP’lik motorla birlikte 7 ileri DCT çift kavramalı otomatik şanzımana sahip Chery SUV modelleri OMODA 5, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO için özel indirim ve finansman olanakları sağlanıyor.

OMODA 5’i satın almak isteyenler Comfort paketli seçenek hariç, 250 bin TL için 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi olanaklarından faydalanabiliyor. TIGGO 7 Pro modelinde 250 bin TL’ye 12 vadeli ve yüzde 0 faizli kredi fırsatı yer alıyor. Bu modelde de Comfort paketli seçenek kampanya dışında bırakılmış. 7 koltuklu, büyük hacimli SUV modeli TIGGO 8 PRO’ya sahip olmak isteyenler ise 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi imkânlarından yararlanabiliyor. Bu modelde satılan iki pakette de bu kredi kullanılabiliyor. Kasım ayında Chery modeline sahip olan kullanıcılara ilk yakıtları da (1 depo Comfort hariç) hediye ediliyor. Kasım ayı boyunca kamu çalışanları ve KOBİ’lere özel 65 bin TL’ye varan indirim avantajı da sunuluyor.

Kia Stonic modelinde 100 bin TL İNDİRİM yapıldı Business paket bile ÖTV muaf araçlar arasına girdi!

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chery Kampanya Kasım 2023.

Chery Kampanya Kasım 2023.

Chery Kampanya Kasım 2023.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba