Fiat Egea parasına B SUV Satacaklar! Chery Tiggo 4 Pro’nun Türkiye testleri başladı! Yakında satışta!

Chery Tiggo 4 Pro Fiyat 2024
Chery Tiggo 4 Pro Fiyat 2024

En ucuz Chery Tiggo geliyor! SUV sınıfında Çinli marka Chery bu modelle birlikte liderliğe oynayacak! Chery Tiggo 4 Ne Zaman Geliyor? Fiat Egea parasına B SUV Satacaklar! Chery Tiggo 4 Pro’nun Türkiye testleri başladı! Yakında satışta! Chery Tiggo 4 Pro Fiyat 2024.

Chery Türkiye yönetimi daha başlamadı demiştim. Yeni yılla birlikte Chery, Türkiye’de yeni model atağına başlıyor. Bugüne kadar Tiggo 8 Pro, Tiggo 7 Pro ve OMODA 5 modelleriyle gördüğümüz Chery çok yakında Tiggo 4 Pro modelini Türkiye’de satışa sunacak. Küçük SUV sınıfında yer alan bu modelin satışa sunulmasıyla birlikte Çinli marka SUV sınıfında liderliğe oynamaya başlar. Chery’nin Türkiye’deki model ailesine katılacak olan Tiggo 4 Pro, küçük SUV sınıfında yer alan bir model. Tasarımına baktığım zaman diğer tüm Chery modellerinde olduğu gibi çekici ve dinamik görünecek bir tasarım anlayışı karşıma çıkıyor. Büyük bir havalandırma ızgarasına eşlik eden dikkat çekici farlar, Alman otomobillerini andıran gündüz farı ve sis grubu bölümü gibi detaylar hemen göze çarpıyor.

Yaşam alanında ağabeylerinin yolundan giden Chery Tiggo 4 Pro göze iyi görünen ve kullanışlı bir yaşam alanı sunuyor. Yüksek donanım beklentilerine de rahatlıkla cevap verebilecek araç, aydınlatma konusunda da ağabeyleri kadar iddialı. Teknolojik özellikleri konusunda da dolu bir araba olması da onun en önemli kozlarından biri olacak. Chery Tiggo 4 Pro’nun motor kaputunun altında 1.5 litre 145 HP güç ve 210 Nm tork üreten benzinli ünite yatırıyor. Otomatik şanzımanın eşlik ettiği bu motor seçeneği Türkiye şartlarına uygun yapısıyla dikkat çekiyor. Chery Tiggo 4 Pro’nun Türkiye’de satışa sunulacağı tarih henüz belli olmadı. Ancak sizlerden gelen fotoğraflarda bu önemli modelin testlerine başladıklarını görüyorum. T plakalı Chery Tiggo 4 Pro modeli yollarda test edilirken fotoğraflanmış durumda. Satışa sunulduğunda kur ne durumda olur bilmiyorum. Tahminlere baktığım zaman önemli bir değişim olmayacak gibi görünüyor. Chery yönetimi büyük bir sürpriz olmazsa bu modelin fiyatını Egea Sedan ile hemen hemen aynı tutacaktır. Chery yetkili satıcılarının satış tarihi için yılın ikinci çeyreğini söylediklerini duyuyorum. Mart sonunda bu detay netlik kazanmış olur. Eğer yetkili satıcıların söyledikleri doğru çıkarsa Mayıs ayında yollara çıkar.

2024 Model Fiat Egea Cross Ocak Ayında Kaç Paraya Satılıyor? En uygun fiyatlı dizel artık 1.216.900 TL!

Araba Habercisi KIŞ 2023 2024 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin KIŞ 2023 2024 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 56. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 56. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz. 

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. 

Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 56. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chery Tiggo 4 Pro Fiyat 2024.

Chery Tiggo 4 Pro Fiyat 2024

 

Chery Tiggo 4 Pro Fiyat 2024.

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba