Karizmatik JAECOO 7’nin Türkiye testleri başladı! Bu özellikleriyle SUV satın alacakların aklını çelebilir!

2024 JAECOO Ne Zaman Satılacak?
2024 JAECOO Ne Zaman Satılacak?

Karizmatik JAECOO 7’nin Türkiye testleri başladı! Bu özellikleriyle SUV satın alacakların aklını çelebilir! 2024 JAECOO Ne Zaman Satılacak?

Chery Group’un alt markalarından JAECOO, Türkiye’ye geliyor. Yüksek dayanımlı çelik bileşimli gövdesi, akıllı sürüş destek sistemleri ve 7 farklı sürüş modu ile JAECOO 7, asfalt kadar arazi koşullarına da uyum gösteren teknolojileri barındırıyor. Chery’nin yüksek verimlilik özelliğiyle beğeni toplayan 1.6 TGDI motorunun görev yaptığı JAECOO 7, yaklaşık 8 saniyede 0-100 km/s hızlanmasını tamamlıyor. JAECOO 7, dikkat çekici görünüme uyumlu bir motor ile satışa sunuluyor. Arazi aracı karakterinin altını dolduran 1.6 TGDI motor, 7 ileri DCT otomatik şanzıman ile kombine ediliyor. İki tekerlekten çekişliye ek olarak dört tekerlekten çekiş versiyonuna da olacak olan JAECOO 7’nin 0-100 km/s hızlanması 8 saniye seviyelerinde gerçekleşiyor.

JAECOO 7, 21 derecelik yaklaşma ve 29 derecelik uzaklaşma açılarına sahip. Ayrıca 200 mm minimum yerden yüksekliği ile 600 mm’lik su geçişlerini de gerçekleştirebiliyor. Tüm bu dikkat çekici özelliklerle JAECOO 7, gelişmiş arazi becerileri ortaya koyuyor ve böylece kullanıcıların doğayı keşfetme ve kucaklama isteklerini en iyi şekilde karşılıyor. Chery Türkiye yönetimi bu markayı da Türkiye’ye getirme kararı aldı. Yetkili Satıcılarla görüşmeleri yürüten Chery yöneticileri bu markada ilk olarak JAECOO 7 modelini satışa sunulacak. Satış tarihi net bir açıklama yapılmadı. Ancak JAECOO 7 modelinin Türkiye yollarında testlerine başladılar. Bu testler sonrası kısa bir süre içinde bu model satışa sunulacaktır. Karizmatik görünümlü araç Chery ailesinin en pahalısı olsa da rakiplerine göre uygun fiyatlı olmasıyla akılları rahatlıkla çelebilir.

Fiat Egea parasına B SUV Satacaklar! Chery Tiggo 4 Pro’nun Türkiye testleri başladı! Yakında satışta!

Araba Habercisi KIŞ 2023 2024 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin KIŞ 2023 2024 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 56. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 56. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz. 

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. 

Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 56. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

2024 JAECOO Ne Zaman Satılacak?

2024 JAECOO Ne Zaman Satılacak?

2024 JAECOO Ne Zaman Satılacak?

Chery Subat 2024 Araba Habercisi

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

BYD Cenevre Otomobil Fuarı 2024

Youtube Murat Tosun Araba

ARABA HABERCİSİ KIŞ ŞUBAT 2024 SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Subat 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba