Dacia Jogger Hibrit Otomatik Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? Şehir içinde %80 elektrikli sürüş!

Dacia Jogger Hibrit Ne Zaman Satılacak?
Dacia Jogger Hibrit Ne Zaman Satılacak?

Dacia Jogger Hibrit Otomatik Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? Şehir içinde %80 elektrikli! Dacia Jogger Hibrit Ne Zaman Satılacak?

YOUTUBE KANALIM

Dacia’nın kısa bir süre önce satışa sunulan modeli Jogger, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Dacia’nın tarihindeki ilk hibrit motora sahip olan ve merakla beklenen modeli “Jogger HİBRİT 140” Türkiye’de bu yılın sonuna doğru kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Geniş aileler ve kalabalık yaşamların değişen gereksinimlerini tam olarak karşılayan Jogger, HİBRİT 140 motoruyla birlikte gelecek olan otomatik şanzıman seçeneğiyle, başarısını daha da ileriye taşımayı hedefliyor.

Jogger HİBRİT 140, motor frenini güçlendirirken rejeneratif fren işlevini artıran “B moduna” sahip bir otomatik şanzımanla yollara çıkıyor. Bu modun kullanılması, şehir içi kullanımda sürüş konforunu artırırken daha fazla enerji geri kazanımı da sağlıyor. Sürücü bu işlev sayesinde fren pedalı kullanımını azaltabiliyor. Böylece sürüş hem sürücü, hem de beraberindeki yolcular için daha da konforlu hale geliyor.

CHERY TIGGO 8 PRO TESTİMİ İZLE

Jogger HİBRİT 140, kendine özgü 7 inçlik gösterge paneline sahip. Sürücünün tercihine bağlı olarak kişiselleştirebildiği ekran, bataryanın şarj seviyesi, kalan menzil ve enerji akışı gibi temel bilgileri gösteriyor. Jogger HİBRİT 140 ayrıca daha fazla konfor için standart olarak bir elektrikli park freni, kapalı eşya gözü ve bir kol dayamaya sahip yüksek orta konsol ile donatıldı.

Sürücü fren yaptığında veya yavaşladığında batarya şarj oluyor ve benzersiz bir hibrit deneyim yaratıyor. Jogger HİBRİT 140, WLTP ortalama çevriminde 900 km’nin üzerinde menzile ulaşabiliyor. Jogger HİBRİT 140’ta batarya sekiz yıl veya 160.000 km garantisi ile sunuluyor. (hangisi önce dolarsa)

Fren enerjisi geri-kazanım sistemiyle 1,2 kW saat (230V) kapasiteli bataryanın yüksek enerji geri-kazanım seviyesi kadar otomatik şanzımanın verimliliği de önemli kullanım avantajlarını beraberinde getiriyor: Şehir içi kullanımlarının %80’inde tamamen elektrikli sürüş, benzer kullanım koşullarında içten yanmalı bir motora kıyasla %40’a kadar daha fazla yakıt ekonomisi.

ARABA HABERCİSİ MART 2023 SAYISINI İNDİR

Araba Habercisi Mart 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 49. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 49. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 49. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Dacia Jogger Hibrit Ne Zaman Satılacak?

Dacia Jogger Hibrit Ne Zaman Satılacak

Dacia Jogger Hibrit Ne Zaman Satılacak?

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba