Elektrikli Opel Vivaro Gelecek Yıl Satışa Sunuluyor! 300 km Menzille Beklentilere Cevap Verir!

Elektrikli Opel Vivaro ne zaman satılacak

Elektrikli Opel Vivaro gelecek yıl yollara çıkmak için hazırlanıyor. İddialı menziliyle bu hafif ticari araç beklentilere zorlanmadan cevap verebilecektir. Elektrikli Opel Vivaro ne zaman satılacak?

Araba Dergisi, Araba Testi, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları, Araba Yenilikleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Ticaret hayatına gelecek yıl elektrikli araçlar katılıyor. 2020 Opel Vivaro elektrikli önümüzdeki yıl yollara çıkmaya hazırlanıyor. Opel planlarında 2021 yılına kadar 8 elektrikli model yer alırken, 2024 yılına kadar tüm ürün yelpazesinin elektrikli olması planlanıyor.

Elektrikli Opel Vivaro Özellikleri Neler?

Opel’in EMP2 platformu üzerinde yükselen Vivaro çekici tasarım detaylarına sahip bir araç olarak ön plana çıkıyor. Elektrikli Opel Vivaro, WLTP tüketim testi formunda 50 kWh batarya ile 200 kilometreye kadar bir menzil sağlarken, 75 kWh batarya ile 300 km menzil sunuyor.

Opel’in Hafif Ticari Araç Direktörü Richard Hughes yaptığı açıklamada şunları söylüyor: “Yaklaşık yirmi yıldır Vivaro, gerek yolcular gerekse yük taşıma konusunda popüler bir seçim olduğunu kanıtladı. Şimdi emisyonsuz, elektrikli versiyonu ile tamamen elektrikli hafif ticari araç beklentileri konusunda da popüler olacaktır” dedi.

Yeni Skoda Octavia’nın İç Mekan Çizimleri de Paylaşıldı! Bu Tasarım Çok iş Yapar!

Elektrikli Opel Vivaro ne zaman satılacak? Araba Habercisi Dergisi.

Prize takarak Şarj Edilemeyen Hibrit Araçların Sonu mu Geldi? Teşvikler Yön Değiştirdi!

 

Etiketler:, , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares