Elektrikli Opel Vivaro Bu Yıl Satışa Sunuluyor!

Elektrikli Opel Vivaro ne zaman satılacak
Elektrikli Opel Vivaro ne zaman satılacak

Opel Vivaro Elektrikli, Elektrikli Opel Vivaro, Elektrikli Opel Modelleri, Elektrikli Opel Ticari Araç.

Elektrikli Opel Vivaro yollara çıkmak için hazırlanıyor. İddialı menziliyle bu hafif ticari araç beklentilere zorlanmadan cevap verebilecektir. Elektrikli Opel Vivaro ne zaman satılacak?

youtube.com/msemedya

[irp posts=”13468″ name=”Araba Habercisi Dergisi Şubat 2020 Sayısı Çıktı!”]

Ticaret hayatına bu yıl elektrikli araçlar katılıyor. 2020 Opel Vivaro elektrikli önümüzdeki yollara çıkmaya hazırlanıyor. Opel planlarında 2021 yılına kadar 8 elektrikli model yer alırken, 2024 yılına kadar tüm ürün yelpazesinin elektrikli olması planlanıyor.

Hafif Ticari Araç Satış Rakamları Neden Düşüyor?

Elektrikli Opel Vivaro Özellikleri Neler?

Opel’in EMP2 platformu üzerinde yükselen Vivaro çekici tasarım detaylarına sahip bir araç olarak ön plana çıkıyor. Elektrikli Opel Vivaro, WLTP tüketim testi formunda 50 kWh batarya ile 200 kilometreye kadar bir menzil sağlarken, 75 kWh batarya ile 300 km menzil sunuyor.

Opel’in Hafif Ticari Araç Direktörü Richard Hughes yaptığı açıklamada şunları söylüyor: “Yaklaşık yirmi yıldır Vivaro, gerek yolcular gerekse yük taşıma konusunda popüler bir seçim olduğunu kanıtladı. Şimdi emisyonsuz, elektrikli versiyonu ile tamamen elektrikli hafif ticari araç beklentileri konusunda da popüler olacaktır” dedi.

Hafif Ticari Araçların Euro NCAP Çarpışma Testlerinden Kaç Yıldız Aldığını Biliyor Musunuz?

Elektrikli Opel Vivaro ne zaman satılacak? Araba Habercisi Dergisi.

Prize takarak Şarj Edilemeyen Hibrit Araçların Sonu mu Geldi? Teşvikler Yön Değiştirdi!