Elektrikli Opel Mokka’nın Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı Opel Türkiye tarafından açıklandı!

Elektrikli SUV modeller 2022.
Elektrikli SUV modeller 2022.

Elektrikli Opel Mokka’nın Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı Opel Türkiye tarafından açıklandı! Elektrikli SUV modeller 2022.

Instagram Hesabım

%100 elektrikli Mokka-e 136 HP güç ve 260 Nm tork üretiyor. Mokka-e’nin kalbi 50 kWh kapasitedeki lityum pilden oluşuyor. Mokka-e, Rejeneratif Fren Desteği sistemiyle uzun süre yolculuk ve daha çok mesafe sunabiliyor. Sürüş sırasında ayağını gaz pedalından kaldırır kaldırmaz devreye giren Rejeneratif Fren Sistemi, fren yaparken kinetik enerjiyi yakalıyor ve bu gücü daha da fazla menzile dönüştürüyor.

Opel Mokka-e Spor, Eco ve Normal olmak üzere 3 farklı sürüş modu sunuyor. Seçtiğin moda göre Mokka-e’nin pedal haritalama, hidrolik direksiyon yardımı ve soğutma gibi öne çıkan araç özelliklerini ayarlama şansı veriyor. Spor modu daha çok performans sunarken, Eco modu daha çok verimliliğe odaklanıyor. Normal mod ise her ikisini de dengeleyerek çalışıyor.

Yeni pil teknolojisiyle tek şarjla 322 KM mesafeye kadar yolculuk yapma imkanı sunan Elektrikli Mokka, yalnızca 30 dakikada %80’e varan menzil elde edilebilecek şekilde şarj oluyor.

Opel’in Haziran ayında ilk kez satışa sunduğu yeni Mokka’nın tamamen elektrikli versiyonu Mokka-e, 2022 yılının ilk yarısında Türkiye’de satışa sunulacak. Elektrikli Opel Mokka Almanya’da 34 bin 110 Euro etiketle satılıyor. 

Volkswagen Taigo Almanya fiyat listesi açıklandı! Volkswagen’in Coupe SUV modeli için kaç para dediler?

Araba Habercisi Eylül 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 32. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 32. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2021 Sayısında neler var?

Yeni Peugeot 308 dengeleri değiştirecek.

Ateş gibi araba: Mazda 3.

İddialı DS 9 Türkiye yollarına çıktı.

Küçük SUV sınıfının gözdesi Seat Arona yenilendi.

Coupe SUV VW Taigo ne zaman geliyor?

Gümbür gümbür yeni Astra geliyor.

Yenilenen Duster otomatik şanzımanla geldi.

Honda City ve Accord Türkiye’ye ne zaman geliyor?

Fiat Doblo Trekking satışa sunuldu.

Yeni Seat Ibiza çıktı.

Her detayıyla göz alıcı bir araba: Mercedes Benz C200d.

Hem güçlü hem ekonomik: Nissan Qashqai.

SUV sınıfının en çok satan modeli: Dacia Duster.

Elektrikli SUV modeller 2022.

Elektrikli SUV modeller 2022.

Elektrikli SUV modeller 2022.