Türkiye’de Hangi Marka Kaç Tane Araç Satıyor? Ayrım Olmadan İşte Tüm Markalar ve Satışları!

En Çok Hangi Marka Satıyor Eylül 2019

En Çok Hangi Marka Satıyor Eylül 2019, En Çok Satan Marka Hangisi, En Çok Otomobil Satan Marka, En Çok Ticari Satan Marka, Tüm Araba Satış Rakamları, detayları haberde. Türkiye’de hangi marka kaç tane araç satıyor? Ayrım olmadan tüm markaların satışlarını bu listeden görebilirsiniz. İşte Ocak-Eylül dönemi sonunda markaların satış rakamları. En Çok Hangi Marka Satıyor Eylül 2019.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Yeni Lider Renault Oldu!

Fiat markasının sürdürdüğü liderliği Renault ele geçirdi. Son yıllarda en çok satan marka unvanını kimseye kaptırmayan Renault, eylül sonunda yeniden ilk sıraya yükseldi. Otomotiv Distribütörleri Derneği ODD tarafından açıklanan satış rakamları burada. İşte marka marka tüm firmaların Ocak Eylül 2019 satış rakamları. Otomobil, hafif ticari, yerli, ithal ayrımı ile tablodan takip edebilirsiniz.

OCAK EYLÜL OTOMOTİV MARKALARI SATIŞ RAKAMLARI TABLOSU

MARKAOTOMOBİLHAFİF TİCARİTOPLAM
YERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAM
RENAULT35.3284.64739.97502.8172.81735.3287.46442.792
FIAT32.47962433.1038.6958769.57141.1741.50042.674
VOLKSWAGEN023.32423.32405.4835.483028.80728.807
FORD1.1556.5577.71217.61673518.35118.7717.29226.063
TOYOTA15.04183115.872062462415.0411.45516.496
PEUGEOT012.04012.04003.6743.674015.71415.714
HYUNDAI4.3019.39813.69907357354.30110.13314.434
HONDA10.6011.75212.35300010.6011.75212.353
DACIA08.6758.67501.5111.511010.18610.186
MERCEDES-BENZ06.8926.89203.0213.02109.9139.913
OPEL09.0649.064050450409.5689.568
NISSAN08.0528.052060760708.6598.659
SKODA08.1158.11500008.1158.115
AUDI06.1706.17000006.1706.170
BMW05.4985.49800005.4985.498
CITROEN03.3923.39202.0542.05405.4465.446
KIA02.8302.830090890803.7383.738
SEAT03.4203.42000003.4203.420
VOLVO02.6312.63100002.6312.631
SUZUKI01.3791.37900001.3791.379
MITSUBISHI026026001.1011.10101.3611.361
JEEP01.1751.17500001.1751.175
MINI07817810000781781
IVECO00007237230723723
LAND ROVER06926920000692692
ISUZU0004866354948663549
SUBARU04404400000440440
KARSAN00030803083080308
PORSCHE02222220000222222
SSANGYONG0787801401400218218
MAZDA02112110000211211
ALFA ROMEO02092090000209209
JAGUAR01481480000148148
DS01021020000102102
LEXUS0262600002626
SMART0252500002525
MASERATI0222200002222
FERRARI0161600001616
ASTON MARTIN0141400001414
LAMBORGHINI077000077
BENTLEY044000044
INFINITI000000000

En Çok Hangi Marka Satıyor Eylül 2019. Araba Habercisi Dergisi.

Volvo XC90 Armored Geldi! Volvo, zırhlı araçları arasına XC90 modelini de ekledi!

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares