En Çok Satan Otomobil Markası 2019 İlk 20 Listesi! Fiat ve Renault Tampon Tampona!

En Çok Satan Otomobil Markası 2019
En Çok Satan Otomobil Markası 2019

En Çok Satan Otomobil Markası 2019, Temmuz ayı satış rakamlarının açıklanmasıyla birlikte belli oldu.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Otomobil Distribütörleri Derneği tarafından açıklanan Temmuz ayı sonuçlarının ardından Türkiye’nin en çok satan markasını araştırdım. Ocak Temmuz 2019 toplamına göre işte Türkiye’de en çok satan 20 marka.

Yeni Opel Corsa’nın Fiyatları Açıklandı! Corsa Kaç Para? Tam Elektrikli Corsa da Yolda!

MARKAOTOMOBİLHAFİF TİCARİTOPLAM
YERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAM
FIAT25.23950125.7406.9115687.47932.1501.06933.219
RENAULT26.3693.55229.92102.1372.13726.3695.68932.058
FORD8395.1245.96314.21656614.78215.0555.69020.745
VOLKSWAGEN016.15116.15104.2064.206020.35720.357
TOYOTA11.37263512.007051851811.3721.15312.525
PEUGEOT09.6069.60602.7382.738012.34412.344
HYUNDAI3.3847.68811.07206406403.3848.32811.712
HONDA7.9291.4229.3510007.9291.4229.351
DACIA07.0057.00501.0831.08308.0888.088
MERCEDES-BENZ05.0525.05202.3652.36507.4177.417
OPEL06.6276.627032232206.9496.949
NISSAN06.3666.366049049006.8566.856
SKODA05.4865.48600005.4865.486
AUDI04.3464.34600004.3464.346
BMW04.0774.07700004.0774.077
CITROEN02.1652.16501.5211.52103.6863.686
KIA01.9591.959066366302.6222.622
SEAT02.2232.22300002.2232.223
VOLVO02.0522.05200002.0522.052
MITSUBISHI0238238090890801.1461.146
En Çok Satan Araba Markaları 2019
En Çok Satan Araba Markaları 2019

En Çok Satan Otomobil Markası 2019, Araba Habercisi Dergisi.

Araba Dergileri, Otomobil Dergileri.