En Çok Satan SUV Hangisi? Türkiye’deki Tüm SUV Modellerin Satış Rakamlarını Araştırdım!

En Çok Satan SUV Hangisi 2019

En Çok Satan SUV Hangisi? Türkiye’deki Tüm SUV Modellerin Satış Rakamlarını Araştırdım! En Çok Satan SUV Hangisi 2019.

Araba Dergisi, Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Otomobil Dergisi, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından açıklanan Ocak Ağustos 2019 toplam satış raporuna göre Türkiye’nin En Çok Satan SUV Araçları listesini hazırladım. İşte Türkiye’nin En Çok Satan SUV modelleri.

 

SIRAMARKAMODELSınıfOCAKŞUBATMARTNİSANMAYISHAZİRANTEMMUZAĞUSTOSTOPLAM
1NissanQashqaiC73825151.3156986561.0843103965.356
2Peugeot3008C71392581.0578159571.1363403735.075
3DaciaDusterC72523908334644849842612913.959
4HyundaiTucsonC73874665554704555282863873.534
5VolkswagenTIGUANC72073996084302773672883912.967
6KiaSPORTAGEC7712433632501301411452951.638
7ToyotaC-HRC7921752952812312241851151.598
8FordKugaC7661301879097488961211.275
9OpelGRANDLAND XC7861251711811431461371511.140
10HyundaiKONAB733109224184193160971041.104
11Peugeot2008B7243421513020915384146995
12SuzukiVITARAB75088189841681692163832
13NissanJukeB7584885557452114202688
14JeeqRenegadeB75110420185301003634641
15AudiQ2C70019195143232269633
16RenaultKadjarC74114217210789421517625
17HondaCR-VD710810212510970394120614
18VolkswagenT-ROCC701221835372972144592
19BMWX1D71071021215046394082587
20SeatAtecaC734914435591454885568
21NissanX-TrailD727629752556935108505
22RenaultCapturB726591654855362323435
23SkodaKaroqC713234220459843103387
En Çok Satan SUV Hangisi 2019 Tablo
En Çok Satan SUV Hangisi 2019 Tablo

En Çok Satan SUV Hangisi 2019. Araba Habercisi Dergisi.

İddialı Özellikleriyle Citroen C5 Aircross SUV Satışa Sunuldu! Kaç Para Oldu?

Etiketler:, , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares